
Енергозберігаючий циркуляційний насос VODOMET FB 32-8-180 (Словенія) Розумний циркуляційний насос для опалення
3 200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Енергозберігаючий циркуляційний насос VODOMET FB 32-8-180
Енергозберігаючий циркуляційний насос VODOMET FB 32-8-180 - це сучасний тип насоса, який має підвищену енергоефективність і спроектований для мінімізації споживання електроенергії. Такі насоси особливо важливі для систем опалення та гарячого водопостачання, оскільки вони можуть значно знизити витрати на енергію та експлуатаційні витрати.
Галузь застосування:
Циркуляційні насоси з частотним регулюванням VODOMET є найбільш ефективними з точки зору економії енергоресурсів та підтримки гідравлічної стабільності для міських квартир, житлових будинків з водопостачанням під тиском, систем підлогового опалення та циркуляції гарячої води, систем охолодження з циркуляцією рідини та систем кондицій. Він також може використовуватися для одно- та двотрубних систем опалення та гібридних контурів у великих системах. Насос автоматично змінює швидкість обертання робочого колеса відповідно до фактичних потреб, відповідно до вибраного режиму регулювання.
Технічні характеристики насоса VODOMET FB 32-8-180:
- Максимальна потужність: 5-47 Вт
- Максимальна продуктивність: 65 л/хв (3,9 м³/год)
- Максимальний тиск: 8 метрів
- Довжина монтажної бази: 180 мм
- Напруга в мережі: 220В ± 10%
- Частота: 50/60 Гц
- Клас захисту: IP 42
- Клас ізоляції: F
- Захист від перевантаження по струму, захист від перенапруги та нестачі напруги, захист від відсутності фази
- Температура рідини: 2°C~110°C
- Кабель EPDM: 1 м
- Приєднувальний комплект гайок: 2 "- 1 1/4"
Функції кожного режиму:
- РР (пропорційна крива тиску) – напір насоса переходить у енергозберігаючий режим тиск знижується при зниженні потреби в опаленні та підвищується при підвищенні потреби у опаленні.
- СР (крива постійного тиску) – тиск підтримується постійному рівні, незалежно від потреби у опаленні.
- I (Швидкість I) – насос працює з постійною швидкістю та відповідно на постійній кривій. При швидкості I насос налаштований на роботу за мінімальною кривою за всіх умов експлуатації
- II (Швидкість II) – насос працює з постійною швидкістю та, відповідно, на постійній кривій. При швидкості II насос налаштований на роботу за мінімальною кривою за всіх умов експлуатації
- ІІІ (Швидкість ІІІ) – насос працює з постійною швидкістю та, відповідно, на постійній кривій. При швидкості III насос налаштований на роботу на максимальній кривій за будь-яких умов експлуатації. Швидке випромінювання з насоса можна забезпечити, налаштувавши насос на швидкість III на короткий період часу.
- AUTO (Заводські настройки) – в режимі «AUTO» потужність насоса автоматично збільшується або зменшується відповідно до потоку системи в певних умовах.
- Night mode (Нічний режим) – насос переходить у нічний режим, через годину потужність автоматично знижується, через дві години вона знижується до мінімального рівня 10-20 Вт, через сім годин автоматичний режим насоса вимикається та насос повертається у вихідний стан.

Монтаж енергозберігаючого циркуляційного насосу VODOMET:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Словенія |
| Виробник | VODOMET |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 8 м |
| Пропускна здатність | 3.9 куб.м/год |
| Споживана потужність | 47 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 11 |
| Підвищення тиску | Ні |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP42 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 3 200 ₴


