Змішувач для кухні SUS304 матове золото (Brushed Gold) Mixxus SUS-011 високий гусак кухонний кран з нержавіючої сталі
1 050 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Надійний кухонний змішувач з нержавіючої сталі SUS304
Практичний і стильний змішувач Mixxus SUS-011 Brushed Gold (Цвет матовое золото) — ідеальне рішення для кухні. Виготовлений з якісної нержавіючої сталі SUS304, не боїться корозії, служить довго та виглядає дорого.
Переваги:
- Нержавіюча сталь SUS304 — не іржавіє і безпечна для води
- Стильний колір матове золото (Brushed Gold) — преміум вигляд кухні
- Високий гусак — зручно мити великі каструлі
- Плавний хід ручки — комфортне регулювання температури
- Сучасний дизайн — підходить під будь-яку кухню
- Стійкий до подряпин і нальоту
Корпус змішувача виготовлений з нержавіючої сталі SUS 304, яка відрізняється низьким вмістом вуглецю та повною відсутністю свинцю. Це забезпечує високу стійкість до корозії та впливу хімічних речовин, що робить змішувач довговічним та надійним. Запірний елемент змішувача являє собою керамічний картридж, що замінюється, який забезпечує плавне і надійне регулювання потоку води. На корпус змішувача надається гарантія протягом 5 років, а на комплектуючі – 1 рік.
Характеристики:
- Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь SUS304
- Покриття: матове
- Колір: матове золото (Brushed Gold)
- Тип виливу: високий, поворотний
- Тип кріплення: гайка
- Комплектація : Гнучка підводка, аератор, елемент кріплення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Золото |
| Колір | Золото |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | На виріб |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Гайка |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Підключення до фільтра | Ні |
| Поверхня | Матова |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота виливу | 250 мм |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 1 050 ₴


