
Дренажно-фекальний насос з ріжучим механізмом GrandWater WQG 16-14-2.5 (Польща) Дренажний насос для каналізації з фрезею
4 200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Ф-20
4 200 ₴
В наявностіДренажно-фекальний насос з ріжучим механізмом GrandWater WQG 16-14-2.5 (Польща) Дренажний насос для каналізації з фрезею+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дренажно-фекальний насос GrandWater WQG 16-14-2.5 з різальним механізмом
Дренажно-фекальний насос GrandWater WQG 16-14-2.5 з різальним механізмом призначений для перекачування брудних вод та хімічно неагресивних рідин, у тому числі з вмістом мулу, побутових стоків, фекалій. Використовується для відкачування зі зливних колодязів, басейнів, підвалів, септиків. Насос оснащений запобіжником для запобігання перегріву пристрою, поплавком, який автоматично відключає насос при нестачі води та пультом із захистом від перевантаження по струму.
Технічна характеристика:
- Номінальна потужність: 2500 Вт
- Напруга в мережі: 230 В
- Частота: 50 Гц
- Тип двигуна: асинхронний закритого типу із вбудованим в обмотку термозахистом
- Клас ізоляції:
- Кабель: 10 м
- Максимальний тиск: 14 м/1.4 Бар
- Максимальна продуктивність: 16000 л/год.
- Максимальна температура рідини: 40 °C
- Вага: 18 кг
- Поплавковий вимикач
- Пульт із захистом від перевантаження
- Корпус із чавуну
- Ріжучий механізм типу фреза
- Діаметр вихідного патрубка: 50 мм / 2″
- Клас захисту: IP68
- Захист від прегріву
- Гарантія 12 місяців
Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(066)4953602
або оформивши замовлення в нашому інтернет-магазин:
https://constructortepla.com.ua/ua/g87452781-drenazhno-fekalnye-nasosy
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 14 м |
| Пропускна здатність | 16 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 3 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 50 мм |
| Вага | 18 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Так |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Захист від перегріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴
