


Поверхневий насос KR CPM-146 (Чехія) зовнішній відцентровий побутовий для дому водяний насос для поливу
3 700 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Побутовий поверхневий відцентровий насос KR CPM-146
Відцентрові поверхневі насоси призначені для подачі води у трубопроводах низького тиску. Використовуються для зрошувальних систем садів, городів, теплиць та парників. Даний тип насосів застосовується там, де потрібна висока продуктивність з низьким напором.
Модель KR CPM-146- це поверхневий моноблочний електронасос з одним робочим колесом відцентрового типу, призначений для перекачування чистої води та не агресивних рідин по щільності ідентичних воді в системах побутового водопостачання, зрошувальних систем, підйому з колодязів, відкритих водойм та свердловин. Електронасос встановлюють поза перекачуваним середовищем і здатні забирати воду з максимальної глибини 7 метрів. Крім того, електронасос може використовуватися у складі станції автоматичного водопостачання в якості вузла, що створює тиск води шляхом встановлення: зовнішнього блоку автоматики (реле або контролер тиску); накопичувального резервуару (гідроакумулятора); фітингів та трубопроводів. Модель розроблена для експлуатації у побутових гідравлічних системах, а також невеликих промислових та сільськогосподарських об'єктах.
Насосна частина:
- Корпус: чавун із антикорозійним покриттям, а також збільшеною товщиною корпусу на 20%.
- Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
- Робоче колесо: латунь.
Двигун:
- Тип двигуна: асинхронний, закритого типу із вбудованим в обмотку термозахистом.
- Статка обмотка: 100% мідь.
- Клас ізоляції: F-термостійкість двигуна до 155 ℃.
- Ущільнення торцеве: графіт / кераміка / NR / AISI 304
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50 Гц
- Клас захисту: IP 54
- Довжина кабелю: 1 м
- Режим роботи: тривалий
Технічні характеристики:
- Потужність двигуна: 550 Вт
- Діаметр патрубків: 1"
- Продуктивність: 100л/хв (6 куб/год)
- Максимальний напір: 26 метрів
- Вага: 12,6 кг
- Рідина, що перекачується: прісна вода.
- Температура довкілля: +2 - 40℃
- Температура води, що перекачується: + 5 – 40 ℃
- Максимальний робочий тиск: 0,7 МПа (7 бар).
- Максимальна глибина всмоктування: 7 м
Якщо глибина до поверхні води більше 7 м, рекомендуємо підібрати занурювальний (свердловинний) насос.
Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(066)4953602
або оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині:
https://constructortepla.com.ua/ua/g87747989-poverhnostnye-nasosy
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 26 м |
| Пропускна здатність | 6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Ні |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 12.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 3 700 ₴


