
Редуктор тиску з фільтром та манометром KOER.1241 - 1/2" (Чехія)
1 509 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Редуктор тиску з фільтром тонким очищенням та манометром KOER KR.1241 - 1/2"
Призначення та область застосування:
- Клапан зниження тиску з осьовим манометром на 10 Бар служить для зменшення надлишкового тиску води, інших неагресивних рідин, а також стисненого повітря, азоту в трубопроводі.
- Понижувальний редуктор застосовується як у промислових, так і побутових системах.
- Клапан для зниження тиску має низький рівень шуму.
- Зручність регулювання вихідного тиску полягає в тому, що його рівень вказано вже на регуляторі.
- Пружина не контактує з водою.
- Є вбудований фільтр тонкого очищення.
- Цю модель редукційного клапана можна легко перетворити на комбінований фільтр тонкого очищення води зі зворотним промиванням, підключивши лише з низу фільтр.
- Додатково можна змонтувати зворотний впускний клапан.
Технічні характеристики:
- Робоче середовище: вода
- Розмір підключення: 1/2"
- Діапазон встановлення тиску: 1.5 - 6 Бар
- Максимальний тиск: 16 бар
- Максимальна робоча температура: 70 °С
- Пропускна здатність: 2.4 м³/год
- Вбудований фільтр: так
- Манометр: так

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Робоче середовище | Вода |
| Пропускна здатність | 2.4 куб.м/год |
| Максимальний робочий тиск | 16 МПа |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Приєднувальний діаметр | 15 мм |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мінімальний вхідний тиск | 1.5 бар |
| Максимальна вихідний тиск | 6 мбар |
| Матеріал корпусу регулятора | Латунь |
| Монтажне положення | Горизонтальне |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 143 мм |
| Довжина | 99 мм |
| Висота | 151 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Вхідний діаметр | 1/2" |
| Вихідний діаметр | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 509 ₴


