Гідроакумулятор вертикальний нержавіючий Forwater 100 л з комплектом автоматики (реле тиску, манометром і п'ятірником)
8 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Гідроакумулятор нержавіюча сталь вертикальна Forwater 100 л (Польща), гідроакумулятор вертикальна, з реле тиску, манометром і п'ятірником (п'ятивихідним штуцером)
Вертикальний нержавіючий гідроакумулятор Forwater 100 має товщину стінки в 1 мм, що дозволяє йому добре витримувати стандартний тиск в системі. Даний пристрій забезпечує стабільну та плавну роботу насоса. Запасаючи у собі воду, він перешкоджає різкому включенню чи вимкненню насоса. До того ж, певний об'єм рідини він видає без необхідності включення насосного обладнання.
Для цього в гідроакумуляторі Forwater на 100 л є спеціальна мембрана з харчової гуми. Вона не виділяє в навколишній простір шкідливі речовини і має певну жорсткість. Така особливість дозволяє створювати необхідний опір рідини для стабільного тиску по трубах. Також гідроакумулятор деякий час забезпечує подачу води при відключенні світла.
Переваги:
- Матеріал корпусу бака - нержавіюча сталь
- Захист від гідроудару
- Використовуються як резервні ємності під час вимкнення електрики
- Усередині знаходиться гумова мембрана ("груша") для накопичення води та повітря під тиском
- Вертикальний тип бака
Реле тиску води для насоса механічне VODOMET (Словенія)
Реле тиску+манометр+п'ятірник у зборі
- Реле тиску VODOMET
- П'ятерник латунний
- Манометр ( 0 - 6 Бар)
Призначення:
Реле тиску VODOMET MS-1 призначене для комплектації систем автоматичного водопостачання будинків котеджів, дач та інших побутових приміщень і служать для управління будь-яким електричними насосами, працюючими від однофазної мережі 220 В., потужністю до 1,5 кВт.
Будова та принцип роботи:
Реле тиску складається з корпусу, всередині якого розташована нормально замкнута контактна група, керована мембраною, яка з'єднана з напірною магістралью. Реле вмикає насос, коли тиск в системі падає нижче тиску вмикання і вимикає насос коли тиск в системі перевищує тиск вимикання.
Переваги реле:
- Пристрій забезпечує стабільний тиск води у заданих параметрах.
- Тиск увімкнення насоса регулюється гайкою, розташованою під пластмасовою кришкою зверху на пружині. Закручуючи гайку за годинниковою стрілкою, збільшуємо тиск увімкнення насоса, а у зворотний бік зменшуємо.
- Також під пластмасовою кришкою розташована регулювальна гайка для налаштування тиску відключення. Закручуючи її за годинниковою стрілкою, тиск вимикання збільшується, і навпаки.
- При використанні цього реле необхідно встановити зворотний клапан на вході насоса.
- Реле тиску в системах водопостачання повинні використовуватися лише разом із гідроакумулятором.
- Монтаж може бути здійснений як із зовнішнім насосом, так і з занурювальним.
- Позитивно впливає на енергозбереження та тривалість служби електронасосу.
Комплектація:
- Бак 100 літрів вертикальний Forwater
- Механічне реле тиску VODOMET
- П'ятерник латунний
- Манометр ( 0 - 6 Бар)
Придбати можна зателефонувавши за телефоном +38(066)4953602
або оформивши замовлення в наш інтернет магазин:
https://constructortepla.com.ua/g87074203-gidroakkumulyatory-dlya-vody
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forwater |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 10 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 1 бар |
| Об`єм | 100 л |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Розташування гідроакумулятора | Вертикальне (з ніжками) |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Товщина стінки бака | 1 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Діаметр | 450 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
| Довжина | 450 мм |
- Ціна: 8 000 ₴









