

Насос підвищеного тиску в квартирі ENERGO-N НПД-16 (Польща) з датчиком протоку, гайками, кабелем
1 950 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Насос підвищення тиску ENERGO-N НПД-16 (з гайками, кабелем та вилкою)
Насос для підвищення тиску ENERGO-N НПД-16 - це пристрій для вирішення проблеми, пов'язаної з недостатнім рівнем тиску води в трубопроводі. Крім того, ці насоси можуть використовуватися для підвищення тиску в системах. Допускається перекачування тільки чистої води без хімічних та механічних домішок. Невеликі габарити та вага, конструктивне виконання з патрубками у лінію дозволяють виконувати монтаж насоса безпосередньо на трубопроводі. Модель виконана в корпусі з нержавіючої сталі, що підвищує надійність та тривалість служби.
Принцип роботи:
Насос може працювати як у ручному, так і в автоматичному режимах, за допомогою реле протоки води – тобто включається та вимикається автоматично, залежно від потреб споживача. Насос відрізняється безшумністю роботи, простотою конструкції та низьким енергоспоживанням. В автоматичному режимі датчик протоки включає насос при витраті води менше 1,5 л/хв.
Також датчик протоки служить захистом від сухого ходу (робота насоса без води), але тільки в автоматичному режимі!
Забороняється використовувати насос без води!
Переваги насоса:
- корпус насоса із нержавіючої сталі з латунною робочою частиною
- робоче колесо з латуні
- вал із нержавіючої сталі
- низький рівень шуму
Технічні характеристики:
- Потужність: 120 Вт
- Харчування: 220 В
- Частота: 50 Гц
- Макс температура води, що перекачується: +70℃
- Макс потік: 25 л/хв
- Макс напір: 15 м
- Різьбове підключення: 3/4" х 1/2"
- Робочий тиск: 1,5 Бар

Комплектація:
- Насос у зборі з електричним блоком керування – 1 шт.
- Ущільнювальні прокладки – 2 шт.
- Латунний штуцер із гайкою (перехідник) – 1 шт.
- Автоматичний вимикач (маностат) – 1 шт.
- Інструкція з експлуатації – 1 шт
- Гарантійний талон – 1 шт
Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(066)4953602
або оформивши замовлення до нашого інтернет магазину:
https://constructortepla.com.ua/ua/g95502888-nasosy-povysheniya-davleniya
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 15 м |
| Пропускна здатність | 1.5 куб.м/год |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Підвищення тиску | Так |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 70 град. |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Латунь, Нержавіюча сталь |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Основні | |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
| Матеріал обмотки статора | Мідь |
| Габаритні та приєднувальні розміри | |
| Різьба накидної гайки (дюйм) | 1/2 |
| Діаметр входу 1 (дюйм) | 3/4 |
- Ціна: 1 950 ₴


