


Насос для підвищення тиску TEKK HAUS EPB 15-18 Німеччина (з гайками) Енергозберігаючий насос для підвищення тиску
Енергозберігаючий насос підвищення тиску EPB 15-18
Енергозберігаючий насос підвищення тиску EPB 15-18 з мотором на постійних магнітах працює від безпечної напруги 24 В (блок живлення в комплекті). Забезпечує тиск 18 метрів. Ідеально підходить для квартир, будинків, дач, душових кабін, пральних машин, болерів, фільтрів зворотного осмосу, систем поливу та ін.
Переваги:
- Підходить для монтажу у будь-якому положенні з горизонтальним валом;
- Три режими роботи: автоматичний, постійно увімкнений, автоматичний з резервуара
- Простий та надійний монтаж завдяки практичним відливам під ключ на корпусі насосів.
- Спрощений електромонтаж завдяки знімному кабелю. Безпечна напруга 24В
- Збільшений діаметр двигуна
- Кабель EPDM 1 м зі штекером
- Латунні хромовані гайки для підключення входять до комплекту
- Гарантія 2 роки!
Насос має три режими роботи, які можна вибирати в залежності від конкретних умов експлуатації:
- Ручний – насос працює постійно (MANUAL). Підходить для поливу чи циркуляційних систем.
- Автоматичний з тиском на вході (AUTO) — вмикається під час відкриття крана (централізоване водопостачання з низьким тиском). Це ідеальне рішення для квартир чи будинків, де вода надходить із центрального водопроводу, але її тиск недостатньо для комфортного використання.
- Автоматичний без тиску (AUTO-R) — Насос постійно обертається на мінімальних оборотах, споживаючи всього 7 Вт, тим самим створюючи початковий підпір, необхідний спрацьовування реле протоки. Під час відкриття крана насос автоматично переходить у повний робочий режим. Цей режим є корисним у випадках, коли вода подається з бака або іншої ємності без природного тиску.
Насос EPB – це ідеальне рішення для систем із нестабільним або слабким тиском води. Унікальна функція AUTO-R для автономних систем із подачею води з ємності або резервуару без початкового тиску.
Технічні характеристики насоса:
- Максимальна потужність: 85 Вт
- Напруга в мережі: 230 В (блок живлення 230В - 24В)
- Кабель EPDM: 1 м
- Максимальний тиск: 18 м (1.8 бар)
- Максимальна продуктивність: 30 л/хв (1,8 куб/год)
- Максимальна температура рідини: 65 °C
- Вага: 1.8 кг
- Гайки у комплекті х2: 3/4″ р.вн. - 1/2"
Придбати можна зателефонувавши за телефоном +38(066)4953602
або оформивши замовлення в наш інтернет магазин:
https://constructortepla.com.ua/ua/g95502888-nasosy-povysheniya-davleniya
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | TEKK HAUS |
| Вид насоса | Для підвищення тиску води |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 18 м |
| Пропускна здатність | 1.8 куб.м/год |
| Споживана потужність | 85 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Підвищення тиску | Так |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун, Алюміній |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP64 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Основні | |
| Діаметр входу 1 (дюйм) | 3/4" |
| Різьба накидної гайки (дюйм) | 1/2" |
- Ціна: 2 950 ₴


