Біметалічний радіатор KOER 100 Bimetal-500 Grand (Чехія)
РАДІАТОР БІМЕТАЛІЧНИЙ KR.100BI-500 GRAND
Призначення та сфера застосування :
Біметалічний радіатор, відлитий під тиском, складається з окремих елементів – секцій, з’єднаних між собою за допомогою ніпелів. Герметичність у місцях з’єднання секцій забезпечується ущільнювальними прокладками. Вертикальна вкладка у вигляді сталевої трубки, підвищена товщина втулок і висока якість спеціального алюмінієвого сплаву гарантують виняткові експлуатаційні характеристики. Фарбування проводиться методом анафорезу, із заключною фазою у вигляді епоксидно-поліефірного розпилення. В результаті радіатор набуває бездоганного покриття білого кольору RAL 9016. Фарба наноситься на всю поверхню радіаторів, як з лицьової та тильної сторін, так і з торців – між оребренням.
Технічні характеристики однієї секції:
- Вага: 1,68 кг
- Кількість води у секції: 0,32 л
- Тепловіддача (∆Т=50℃): 130 Вт
- Тепловіддача (∆Т=70℃): 180 Вт
- Максимальний робочий тиск: 46 Бар
- Максимальна температура теплоносія: 110°C
- Міжосьова відстань: 500 мм
- Глибина: 100 мм
- Висота: 568 мм
- Ширина: 80 мм
Ціна на радіатори вказана за 1 секцію. Традиційно секційні радіатори упаковані в коробках по 10 елементів. Радіатори продаються кратно 10 секціям (10, 20 шт)
Придбати можна зателефонувавши за тел. +380 (66) 495 36 02
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Теплова потужність | 180 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 40 бар |
| Випробувальний тиск | 50 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 0.32 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 1.68 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Біметал |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 568 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Підключення теплоносія | 1" |
- Ціна: 440 ₴


