



Газова колонка KOER KWH.G0110 GREY (Чехія) Колонка газова димохідна 20 кВт графітова
6 279 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Газова колонка димохідна KOER KWH.G0110 GREY - це пристрій для нагрівання проточної води, що використовує природний газ як джерело енергії. До пристрою підводяться труби подачі газу та холодної води. На виході із труби йде гаряча вода (при включенні крана). Висока якість складання, електронний дисплей, контроль димовидалення та наявності полум'я, захист від перегріву – все це реалізовано у конструкції виробу.
Пристрій відноситься до димохідного типу з відкритою камерою згоряння. Усі продукти згоряння відводяться через димар. Діаметр підключення димоходу – 110 мм. Грунтуючись на наших спостереженнях та досвіді, попереджаємо, що такі вироби потребують якісної вентиляції. Відкрита камера згоряння – класичний варіант конструкції, перевірений часом. Вона зручна в обслуговуванні, надійна, економічна у споживанні газу. Також газова колонка із відкритою камерою згоряння працює майже безшумно.
Колонка газова KOER KWH.G0110 GREY має електронне розпалювання. Колонка спрацьовує на нагрівання автоматично, при надходженні води. На панель пристрою виведена кнопка, яка п'єзоелемент дає іскру, від якої запалюється пальник, який і гріє воду. Для роботи пристрою потрібно встановити у спеціальний відсік дві батареї типу D.
Переваги:
- Працює на газі та нагріває воду в міру її використання.
- Як тільки відкривається кран з гарячою водою, включається пальник, який нагріває воду, що проходить. Забезпечуючи швидке нагрівання та безперервну подачу гарячої води до 10 літрів на хвилину.
- Підійде для 1-3 осіб.
- Має мідний теплообмінник OXYGEN FREE
- Матеріал самого димаря – оцинкована сталь. Його діаметр складає 110 мм.
- Оснащена LED-дисплеєм, що дозволяє налаштувати та контролювати оптимальний режим нагрівання води для комфортного використання.
Система безпеки пристрою:
- Контролює димовидалення, що нівелює небезпеку отруєння.
- Захист від перегріву. Пристрій ніколи не перегріється, тому що спрацює захист
- Автономність роботи – живлення від батарей типу D;
- Захист від витоку газу;
- Захист від нестачі води;
- Захист від надлишку води;
- Економічність - на 25% економніша за електричні бойлери.
Основні характеристики:
- Розпал пальника: Електричний
- Камера згоряння: Відкрита
- Номінальна теплова потужність: 20 кВт
- Коефіцієнт корисної дії (ККД): 92%
- Номінальна витрата природного газу: 2 м3/год.
- Продуктивність при ΔT=25 ℃: 10 л/хв.
- Приєднувальні розміри: вхід холодної води, вихід гарячої води, вхід газу: 1/2"
- Тип відведення: димар
- Електроживлення: 2 батареї типу D
- Вид палива: Природний газ G20
- Тиск газу: 13-1300 мбар/Па
- Теплообмінник: мідь OXYGEN FREE
- Колектор димових газів: оцинкована сталь
- Клас пиловологозахисту: IPX2
- Діаметр димоходу: 110 мм
- Матеріал димоходу: Оцинкована сталь
- Напруга: 220 В
- Частота: 50 Гц
- Розміри виробу (ВхШхГ): 590x340x180 мм
- Розміри упаковки (ВхШхГ): 690х390х250 мм
- Вага: 8.2 кг
Комплектація:
- Газовий водонагрівач
- Батарейки
- Кріпильний набір
- Інструкція
- Гарантійний талон
Придбати можна зателефонувавши за тел. +380 (66) 495 36 02
або оформивши замовлення до нашого інтернет магазину:
https://constructortepla.com.ua/ua/g135629597-gazovaya-kolonka
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Продуктивність | 10 літр/хв |
| Продуктивність при ∆=50°С | 5 літр/хв |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Підводка | Нижня |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 8.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний |
| Споживання природного газу | 2 куб.м/год |
| Робочий тиск газу | 13 мбар |
| Тип топки | Відкрита |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Регулювання температури | Плавна |
| Розпал пальника | Електронний |
| Дисплей | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 590 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
- Ціна: 6 279 ₴


