

Радіатор алюмінієвий KOER.100AL-500 EXTREME (Чехія) Батареї опалення алюміній
440 ₴/секція
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Радіатор алюмінієвий KR.100AL-500 EXTREME (Чехія)
Призначення та сфера застосування:
Алюмінієвий радіатор KR Extreme, відлитий під тиском, складається з окремих елементів – секцій, з'єднаних між собою за допомогою ніпелів. Герметичність у місцях з'єднання секцій забезпечується ущільнювальними прокладками. Фарбування проводиться методом анафорезу, із заключною фазою у вигляді епоксидно-поліефірного розпилення. В результаті радіатор набуває бездоганного покриття білого кольору RAL 9016. Фарба наноситься на всю поверхню радіаторів, як з лицьової та тильної сторін, так і з торців – між оребренням.
Тепловіддача алюмінієвих радіаторів (1 секції) KR Extreme, з міжосьовою відстанню 500 мм становить 194 Вт! Для покупця важливо, скільки коштуватиме 1 Вт тепла, що передається радіатором. Радіатори марки KR Extreme мають прекрасне співвідношення їх вартості та потужності секції, що дозволяє заощадити, т.к. для установки радіаторів у приміщенні потрібно менше місця (за рахунок меншої кількості секцій радіатора, що закуповуються).
Характеристики алюмінієвого радіатора KR Extreme:
- Міжосьова відстань, C: 500 мм
- Глибина, A: 96 мм
- Ширина D: 580 мм
- Висота B: 80 мм
- Вага: 1.25 кг
- Кількість води: 0,43 л
- Тепловіддача (∆Т=50℃): 126 Вт
- Тепловіддача (∆Т=70℃): 194 Вт
- Максимальний тиск: 30 Бар
- Робочий тиск: 16 Бар
Ціна на радіатори вказана за 1 секцію. Традиційно секційні радіатори упаковані в коробках по 10 елементів. Радіатори продаються кратно 10 секціям (10, 20 шт)
Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(066)4953602
або оформивши замовлення до нашого інтернет магазину:
https://constructortepla.com.ua/g87067146-bimetallicheskie-radiatory
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Теплова потужність | 194 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Випробувальний тиск | 30 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 0.43 л |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 96 мм |
- Ціна: 440 ₴/секція


