

Радіатор біметалічний Europroduct 100 BIMETAL-500 (Чехія) Секційний біметалічний радіатор
305 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Біметалічний радіатор EP 100 BIMETAL-500 Чехія
Призначення та сфера застосування:
Біметалічний радіатор EP, підходять для застосування як в індивідуальних, так і центральних однотрубних і двотрубних системах опалення закритого типу.Відлитий під тиском складається з окремих елементів – секцій, з'єднаних між собою за допомогою ніпелів. Герметичність у місцях з'єднання секцій забезпечується прокладками ущільнювачів. Радіатор має покриття білого кольору RAL 9016. Фарба наноситься на всю поверхню радіаторів як з лицьової та тильної сторін, так і з торців – між ребрами.
Переваги:
- Довговічність мають робочий ресурс на десятки років, що дозволяє практично не турбуватися про стан системи опалення протягом її експлуатації.
- Здатність працювати з теплоносієм навіть низької якості, зберігаючи при цьому свої характеристики користувача протягом тривалого часу.
- Компактні розміри в поєднанні з досить високим рівнем тепловіддачі.
Технічні характеристики однієї секції:
- Вага: 1,41 кг
- Кількість води у секції: 0,18 л
- Тепловіддача (∆Т=50℃): 121 Вт
- Тепловіддача (∆Т=70℃): 248 Вт
- Максимальний робочий тиск: 20 Бар
- Тиск при гідравлічних випробуваннях: 52 Бар
- Тиск на розрив: 50 бар
- Максимальна температура теплоносія: 110°C
- Міжосьова відстань: 500 мм
- Глибина: 96 мм
- Висота: 557 мм
- Ширина: 78 мм
Ціна на радіатори вказана за 1 секцію. Традиційно секційні радіатори упаковані в коробках по 10 елементів. Радіатори продаються кратно 10 секціям (10, 20 шт)
Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(066)4953602
або оформивши замовлення до нашого інтернет магазину:
https://constructortepla.com.ua/g87067146-bimetallicheskie-radiatory
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EUROPRODUCT |
| Країна виробник | Чехія |
| Теплова потужність | 135 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 20 бар |
| Випробувальний тиск | 50 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 0.18 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 1.41 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Біметал |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 557 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Підключення теплоносія | 1" |
- Ціна: 305 ₴


