
Кран кульовий латунний KR.215 ВН 1" (Чехія) Кран з ручкою-важіль 25 мм
470 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення та сфера застосування:
Кран KR застосовується як запірна арматура на трубопроводах систем питного та господарського призначення, гарячого водопостачання, опалення, стисненого повітря, рідких вуглеводнів, а також на технологічних трубопроводах, що транспортують рідини, неагресивні до матеріалів крана. Застосування кульових кранів як регулювальних пристроїв не допускається.
Кульові крани KR – це ефективна та надійна система запірної арматури для водопостачання. Крани пройшли суворі випробування та сертифікацію виробника, що гарантує їхню здатність працювати в різних умовах.
Характеристики:
- Клас герметичності затвора: «А»
- Робочий тиск: 16 Бар
- Максимальний тиск (PN): до 25 бар
- Тип за ефективним діаметром: повнопрохідний
- Температура довкілля: -20 до +60℃
- Вологість довкілля: 0 - 80%
- Кут повороту рукоятки між крайніми положеннями: 90º
- Матеріал корпусу: Латунь CW617N нікельована

Габарити:
- Діаметр підключення: 1"
- А – 75,5 мм
- B - 52 мм
- C – 120 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Тип затвору | Кульовий |
| Умовний прохід | 25 мм |
| З'єднання американка | Ні |
| Робоче середовище | Пар, Повітря, Пароводяна суміш, Вода |
| Наявність фільтра | Ні |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 0 бар |
| Максимальний робочий тиск | 25 бар |
| Клас герметичності | А |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Нікель |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Привід | Ручний |
| Ручний привід | Ручка важіль |
| Діаметр крана | 1" |
| Тип підключення | внутрішня-зовнішня |
| Вхідний діаметр | 1" |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴


