Кран кульовий з американкою KR.228 3/4" (Чехія) Кран з американкою кутовий метелик
380 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кран кульовий з американкою кутовий KR.228 3/4"
Кульові крани KR – ідеальне рішення для систем водопостачання та опалення. Їхній посилений корпус забезпечує тривалий термін служби, а багатоступінчаста система контролю якості гарантує, що у всіх кранів немає дефектів.
Призначення та сфера застосування:
Кран застосовується як запірна арматура на трубопроводах систем питного та господарського призначення, гарячого водопостачання, опалення, стисненого повітря, рідких вуглеводнів, а також на технологічних трубопроводах, що транспортують рідини, неагресивні до матеріалів крана.
Застосування кульових кранів як регулювальні пристрої не допускається. Наявність американки дає можливість монтувати та демонтувати кран без демонтажу трубопроводу.
Технічні характеристики:
- Клас герметичності затвора: «А»
- Фактичний розмір прохідної частини кулі відповідає номінальному діаметру і дорівнює 20 мм для крана 3/4".
- Робочий тиск: 20 Бар
- Максимальний тиск: 40 Бар
- Тип по ефективному діаметру: повнопрохідний
- Температура довкілля: -20 - +60℃
- Температура робочого середовища: -20 - +120℃
- Вологість довкілля: 80%
- Матеріал корпусу: Латунь CW617N нікельована
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Тип затвору | Кульовий |
| Умовний прохід | 20 мм |
| З'єднання американка | Так |
| Робоче середовище | Повітря, Неагресивне середовище, Вода |
| Наявність фільтра | Ні |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 40 бар |
| Клас герметичності | А |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Нікель |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Привід | Ручний |
| Ручний привід | Ручка метелик |
| Діаметр крана | 3/4" |
| Тип підключення | внутрішня-зовнішня |
| Вхідний діаметр | 3/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴


