Кормоподрібнювач 2.5 квт 260 кг/год Кормороб КД-1В (зерно + кукурудза) Подрібнювач кормів, зернодробилка
2 950 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Кормоподрібнювач Кормороб КД-1В 2500 Вт
Кормоподрібнювач Кормороб КД-1 (зерно + качани кукурудзи) - потужний і витривалий подрібнювач зерна з ножами молоткового виду. Надійний двигун з мідною обмоткою, і завдяки своїй високій потужності 2500 Вт здатний швидко перемелювати великі обсяги зернових культур. Зерноподрібнювач дуже простий у використанні. У його комплектації передбачені приймальний бункер об'ємом 5 л і жолоб для зерна та качанів кукурудзи. Завантажувальний бункер виготовлений із металу, на двигуні є спеціальні отвори для надійного кріплення до столу чи іншої площини.

Особливості та переваги Кормороб КД-1В:
- Висока продуктивність (до 260 кг/год)
- Підходить для подрібнення зернових та кукурудзяних качанів.
- Бункер металевий для завантаження зерна
- Мідна обмотка двигуна
- Захист від перевантаження
- Кнопка увімкнення/вимкнення
- Сітка по всьому периметру барабана
- Молоткові ножі спеціальної форми (ребристі)

Технічні характеристики:
- Продукція переробки: зернові, кукурудзяні качани, стеблові корми
- Електродвигун: однофазний
- Максимальна потужність: 2.5 кВт
- Номінальна напруга: 220 В
- Частота струму: 50 Гц
- Частота обертання: 2850 об/хв
- Максимальна продуктивність: 260 кг/год (зернові), 100 кг/год (кукурудзяні качани), 65 кг/год (стеблові корми).
- Чотири змінні сита з діаметрами отворів: 3, 4, 5 та 6 мм
- Об'єм приймального бункера: 5 л.
Габаритні розміри:
- Довжина – 415 мм
- Ширина – 295 мм
- Висота – 750 мм
Комплект постачання:
- Зернодробилка
- Інструкція користувача
- Змінні сита (3, 4, 5, 6 мм)

Придбати можна зателефонувавши за тел. +380 (66) 495 36 02
або оформивши замовлення до нашого інтернет магазину:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кормоізмельчітель |
| Сировина, що переробляється | Зернові, Кукурудзяні качани, Стебловий корм |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Потужність двигуна | 2.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Об'єм приймального бункера | 5 л |
| Кількість обертів двигуна | 2850 об/хв |
| Стан | Новий |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Зерно | 260 кг/год |
| Кукурудзяні качани | 100 кг/год |
| Стебловий корм | 65 кг/год |
- Ціна: 2 950 ₴











