Насос поверхневий вихровий KR QB-70 (Чехія) Поверхневий вихровий насос для дому та саду
2 750 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Побутовий поверхневий самовсмоктуючий вихровий насос KR QB-70
Поверхневі вихрові насоси KR призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються в системах поливу садів та городів, системах крапельного зрошення, автоматичного водопостачання для підвищення тиску. Завдяки конструкції робочого колеса можуть перекачувати рідини, в яких є повітря або газ. Є чудовим рішенням там, де необхідно створити високий тиск з невеликою продуктивністю.
- Корпус: чавун із антикорозійним покриттям, а також збільшеною товщиною корпусу на 20%
- Робоче колесо: латунь
- Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
- Обмотки статора 100% міді
- Застосовується для подачі води з відкритих водойм, свердловин глибиною до 6 метрів, колодязів, ємностей та резервуарів.
- Можливе застосування на дачних ділянках для поливу саду, городу, газону тощо.
- Невелика потужність двигуна дозволяє економити електроенергію і видавати високі напірні характеристики.
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: асинхронний, закритого типу з влаштованим в обмотку термозахистом
- Обмотки статора 100% міді
- Клас ізоляції: F - термостійкість двигуна до 155 ° С,
- Ущільнення торцеве: графіт / кераміка / NR / AISI 304
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50 Гц
- Клас захисту: IP54
- Довжина кабелю: 1м.
- Потужність: 0,55 кВт
- Qmax : 50 (л/хв)
- Hmax:: 42 (м)
- Режим роботи: тривалий
- Максимальна глибина підйому води - 8 м
Якщо глибина до поверхні води більше 8 м, рекомендуємо підібрати занурювальний (свердловинний) насос.
Умови застосування:
- Рідина, що перекачується: прісна вода
- Ступінь забруднення: не більше 200 г/м3
- Вологість навколишнього повітря: %<90
- Температура навколишнього повітря: +2°С...+40°С
- Температура води, що перекачується: + 5 °С ... + 40 °С
- Мінералізація трохи більше 1000 мг/л
- Вміст механічних домішок, трохи більше 0,01%
- Максимальний робочий тиск: 0,7 МПа (7 бар)
Габаритно-вагові характеристики:
- Вага брутто: 8 кг
- Довжина коробки: 337 мм
- Ширина коробки: 190 мм
- Висота коробки: 210 мм

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 42 м |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 8 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 750 ₴








