
Подрібнювач харчових відходів KOER FWD-02 560 Вт (Чехія) Диспоузер для раковини з індукційним двигуном
12 705 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Індукційний подрібнювач харчових відходів для кухні KR FWD-02 560Вт, з індукційним двигуном
Подрібнювач харчових відходів KR FWD-02 SILENT - це нове покоління подрібнювачів харчових відходів Чеського виробника, які мають покращені характеристики, функціональність та легкість монтажу.Подрібнювач призначений для утилізації залишків їжі, встановлюється під кухонну мийку, підключається до розетки та каналізації, куди змиваються водою подрібнені залишки. Цей прилад дозволяє забути про неприємний запах зі відра для сміття і запобігає засміченню каналізації великими шматками їжі.
Всі подрібнювачі серії KR обладнані пневмо-кнопкою, що виводиться на поверхню мийки або стільниці. Це рішення є найбільш безпечним і гарантує повний захист від можливого ураження струмом.Інноваційна система подрібнення відходів SILENT, що забезпечує швидке та якісне подрібнення при значно меншій вібрації приладу. Камера та подрібнюючий диск мають антикорозійну обробку, яка гарантує тривалий термін служби та захист від корозії.
Безпека та комфорт:
- система зниження рівня шуму та вібрації
- внутрішні елементи з нержавіючої сталі
- антибактеріальна обробка
- мотор на постійних магнітах з високим крутним моментом
- легкість в інсталяції
- безперервне подання
Переваги:
- Система кріплення на 3 гвинти (легко встановлюється і зменшує вібрацію)
- Звукоізолююча оболонка
- Збалансована система обертання та подрібнення
- Лазерне заточування ріжучого кільця з нержавіючої сталі
- Робочі колеса, що обертаються, і ріжучі елементи з нержавіючої сталі
- Висока частота обертання, високий крутний момент
- Індукційний двигун
Характеристики:
- Тип двигуна: Індукційний
- Потужність: 560 Вт
- Частота струму: 50 Гц
- Об'єм: 1.4 л
- Матеріал корпусу: Полімер
- Гарантійний термін: 36 місяців
- Вага: 10 кг
Комплектація:
- Повітряний перемикач
- Шнур живлення 1,2м з європейською вилкою
- Скребок
- Захист від бризок
- Випускна труба 4ways
- Сполучна труба для раковини
Придбати можна зателефонувавши за тел. +380 (66) 495 36 02
або оформивши замовлення до нашого інтернет магазину:
https://constructortepla.com.ua/g94344266-izmelchitel-pischevyh-othodov
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Тип подрібнювача | Електричний |
| Об'єм камери подрібнення | 1.4 л |
| Тип вимикача | Пневматичний |
| Система шумозниження | Так |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Антибактеріальне покриття | Так |
| Параметри підключення до мережі | |
| Споживана потужність | 560 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 12 705 ₴


