Бойлер електричний RENS PERFORMAX 100 л (сухий тен) Водонагрівач для будинку з сухим ТЕНом 1500 Вт
Бойлер RENS PERFORMAX RD100-15/F10 з сухим ТЕНом 1.5 кВт
Водонагрівачі RENS PERFORMAX RD100-15/F10 - це високоякісні бойлери які подарують своєму власнику якісну і безвідмовну роботу довгі роки. Виконаний за сучасними технологіями з використанням високоякісних матеріалів. Так само в ньому встановлений сухий тен, який не контактує безпосередньо з водою, тим самим захищений від корозії та накипу. Управління бойлером відбувається за допомогою механічного керування. А вбудований термостат та датчик температури забезпечить безпечну роботу бойлера від перегріву. Бойлер має циліндричну форму, яка монтується на стіну вертикально, що заощадить місце у вашому приміщенні.

Технічні характеристики:
- Ємність водонагрівача: 100 л
- Тип монтажу: Вертикальний
- Форма водонагрівача: Циліндрична
- Покриття бака: Емаль
- Номінальна напруга: 220 V
- Номінальна частота: 50 Гц
- Робочий тиск бойлера: 8 Бар
- Температурний діапазон: 30 - 65°C
- Розмір упаковки: 450×450×859 мм
- Вага водонагрівача: 25 кг
Придбати можна зателефонувавши за телефоном +380 (66) 495 36 02
або оформивши замовлення в наш інтернет магазин:
https://constructortepla.com.ua/g87062121-elektricheskij-vodonagrevatel-bojler
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rens |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 859 мм |
| Ширина | 450 мм |
- Ціна: 8 378 ₴


