

Зворотний клапан пелюстковий KARRO 2" (Іспанія) Горизонтальний зворотний клапан хлопушка
1 100 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зворотній клапан пелюстковий (хлопушка) KARRO 2"
Пелюсточний клапан Karro 2" – це різновид зворотного клапана. Завдяки цьому пристосуванню неможливий рух рідин і газів назад трубопроводами. Вони працюють за механічним принципом, тому не вимагають підключення пристроїв живлення. Полюсом пелюсткового клапана Karro є різьбовий тип з'єднання. Він дозволяє накрутити виріб на труби. Головне, щоб запірний механізм був угорі. Також у нього латунний корпус, що робить пристосування стійким до високих температур і іржавіння під дією вологи та вогкості. Дані пелюсткові клапани Karro широко застосовуються в системах опалення, холодного та гарячого водопостачання. Для правильного монтажу на корпусі є стрілка, що вказує потрібний напрямок потоку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karo |
| Країна виробник | Іспанія |
| Функціональне призначення клапана | Зворотний клапан |
| Тип клапана | Тарілчастий |
| Умовний прохід | 50 мм |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Діаметр різьблення першого торця | 2" |
| Діаметр різьблення другого торця | 2" |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Латунь |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Колір | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴


