Поверхневий багатоступінчастий насос KR TCM 8.7-1.1 кВт (Чехія) Відцентровий багатоступінчастий насос
8 540 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Поверхневий горизонтальний багатоступінчастий насос KR TCM 8.7-54/5-1.1
Область застосування:
Багатоступінчастий самоусмоктуючий моноблочний відцентровий поверхневий насос KR TCM горизонтального виконання, призначений для подачі чистої води або інших рідин з подібними фізичними або хімічними властивостями. Може використовуватися для побутового холодного водопостачання та підвищення тиску в системах холодного водопостачання, поливу та перекачування чистих вод із свердловин, колодязів, а також для невеликих зрошувальних систем, для осушення басейнів, перекачування води з резервуарів. Завдяки багатоступінчастій конструкції гідравлічної частини насоси мають високі параметри напору та продуктивності та низький рівень шуму. Це дозволяє їх монтаж безпосередньо у житлових приміщеннях.

- Корпус – чавун із антикорозійним покриттям, а також збільшеною товщиною корпусу на 20%.
- Насосна камера – нержавіюча сталь AISI 304
- Робоче колесо - техно полімер полікарбонат та поліфеніленоксид (Noryl)
- Вал двигуна – нержавіюча сталь AISI 304
Двигун:
- Тип двигуна: асинхронний, закритого типу з влаштованим в обмотку термозахистом
- Обмотки статора: 100% мідь
- Клас ізоляції: F - термостійкість двигуна до 155 ° С,
- Ущільнення торцеве: графіт / кераміка / NR / AISI 304
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50 Гц
- Клас захисту: IP54
- Довжина кабелю: 1 м.
- Режим роботи: тривалий
Характеристики насоса:
- Потужність: 1100 Вт
- Кількість крильчаток: 5
- Продуктивність: 150 л/хв (9 куб/год)
- Натиск: 54 м
- Максимальний робочий тиск: 8 Бар
- Максимальна глибина всмоктування: 5 м.
- Вхід/вихід отвору: 1 1/4"х1"
- Гарантія: 24 місяці

Придбати можна зателефонувавши за тел. +380 (66) 495 36 02
або оформивши замовлення до нашого інтернет магазину:
https://constructortepla.com.ua/ua/g87747989-poverhnostnye-nasosy
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Вид насоса | Багатоступінчастий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 54 м |
| Пропускна здатність | 9 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Чистий |
| Вага | 23.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Чавун, Нержавіюча сталь |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1.25 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Електронний |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 8 540 ₴









