Автоматична насосна станція без гідроакумулятора насос KR QB-80 з електронним реле
3 750 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: К3
Насосна станція KR QB-80 + Реле KS1 на базі поверхневого вихрового насоса, що самовсмоктує (самовсмоктувальний насос для колодязя для свердловин)
Поверхневі вихрові насоси KR призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються в системах поливу садів та городів, системах крапельного зрошення, автоматичного водопостачання підвищення тиску. Завдяки конструкції робочого колеса можуть перекачувати рідини, в яких є повітря або газ. Є чудовим рішенням там, де необхідно створити високий тиск з невеликою продуктивністю.
Переваги насоса QB-80:
- Корпус: чавун із антикорозійним покриттям, а також збільшеною товщиною корпусу на 20%
- Робоче колесо: латунь
- Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
- Обмотки статора 100% міді
- Застосовується для подачі води з відкритих водойм, свердловин глибиною до 6 метрів, колодязів, ємностей та резервуарів.
- Можливе застосування на дачних ділянках для поливу саду, городу, газону тощо.
- Невелика потужність двигуна дозволяє економити електроенергію і видавати високі напірні характеристики.
Технічні характеристики:
- Вхідне з'єднання - 1"
- Вихідне з'єднання - 1"
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50 Гц
- Клас захисту: IP54
- Довжина кабелю: 1м
- Потужність: 0,75 кВт
- Qmax : 50 л/хв
- Hmax : 55 м
- Максимальний робочий тиск: 7 Бар
- Режим роботи: тривалий
- Вага: 9,7 кг
- Максимальна глибина підйому води - 8 м
Якщо глибина до поверхні води більше 8 м, Рекомендовано підібрати занурювальний (свердловинний) насос.

Основною перевагою автоматичного контролера тиску є те, що в поєднанні з насосами вони створюють стабільний тиск в системі, крім того, вони відрізняються високою надійністю і функціональністю при малих розмірах.
Конструктивні особливості реле:
- Здійснюють автоматичне керування включенням та вимкненням електронасоса і, отже, подачею води з постійним тиском та витратою під час роботи електронасоса.
- Захист від "сухого ходу" - після того як припиниться надходження води у всмоктувальній магістралі (аварійний витік, закінчилася вода в свердловині і т.д.) контролер через 8 - 10 секунд здійснить зупинку електронасоса.
- Контролер складається з корпусу, в якому змонтовані реле потоку та тиску води, клемна плата для підключення до електромережі та насоса, світлові індикатори, що сигналізують про всі фази роботи. Має вбудований зворотний клапан.
- Монтується безпосередньо у вертикальному положенні на вихідний патрубок насоса, або на напірну магістраль між насосом і першою точкою споживання води, в напрямку, вказаному стрілками на корпусі пристрою.
- В автоматичному режимі запускає та зупиняє електронасос при досягненні граничних значень тиску (встановлюються налаштуваннями увімкнення/вимкнення).
- Укомплектований електричним кабелем із з'єднувачем Shuko, який призначений для підключення до електромережі, а кабель насоса підключається до автоматики.
- Робота без акумулятора.
Характеристики реле:
- Напруга: 220-240 В;
- Частота: 50 Гц;
- Клас захисту: IP65;
- Максимальна температура рідини, що перекачується: +60ºС;
- Максимальна температура довкілля: +40ºС;
- Допустимий тиск у системі: до 10 бар;
- Допустима потужність насоса: 1100 Вт;
- Гарантія: 12 місяців.
- Країна виробник: Чехія
Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(066)4953602
або оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині:
https://constructortepla.com.ua/ua/g132830417-avtomaticheskaya-nasosnaya-stantsiya
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 55 м |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 8 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 9.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал робочого колеса: | Латунь |
- Ціна: 3 750 ₴








