



Енергозберігаючий циркуляційний фланцевий насос KR STAR GRS 50/12F Чехія Розумний насос для опалення фланцевий
26 000 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Призначення та сфера застосування:
Циркуляційні частотні насоси із зворотними фланцями використовуються для перекачування теплоносія у системах опалення, системах підігриву підлог, водопостачання гарячої води. Плавне регулювання та автоматичне налаштування під систему! Ідеальне рішення для систем зі змінною витратою чи натиском!
Європейський клас енергозбереження! Насоси такого типу значно підвищують ефективність систем опалення. Насоси характеризуються малим рівнем шуму, не складною та надійною конструкцією. Є гарним рішенням в приватних будинках, сільському господарстві, складських приміщеннях, промислових приміщеннях.
Робота:
- Автоматичний режим роботи (автоматичний підбір оптимальної програми роботи)
- Плавне регулювання потужності
- Економічний нічний режим
- Індикація поточної споживаної потужності
Насосна частина:
- Корпус: алюміній та чавун з антикорозійною обробкою катафорезом і водостійким фарбуванням
- Катафорізне покриття робочої камери
- Робоче колесо: нержавіюча сталь
- Монтажна довжина 220 мм
Умови застосування:
- Теплоносій: прісна вода.
- Ступінь забруднення: не припустимо.
- Температура навколишнього повітря: + 5°С ... + 40°С
- Максимальна концентрація гліколю в теплоносії: не більше 50%
- Температура рідини, що перекачується: 2°С ... + 110°С
- Максимальний робочий тиск: 1,0 МПа (10 бар)
- З'єднання: фланцеве
Технічні характеристики:
- Модель: STAR GRS 50/12F
- Напруга: 220-240 В
- Діаметр умовного проходу: 50 мм
- Потужність: 0,56 кВт
- Продуктивність: 370 л/хв (22,2 куб/год)
- Натиск: 12 м
- Вага: 23,5 кг
Комплектація:
- Насос, зворотні фланці
- Кабель 1,3 м
- Інструкція
Придбати можна зателефонувавши за тел. +380 (66) 495 36 02
або оформивши замовлення в нашому інтернет магазині:
https://constructortepla.com.ua/g87750524-tsirkulyatsionnye-nasosy
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 12 м |
| Пропускна здатність | 22.2 куб.м/год |
| Споживана потужність | 560 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 23.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP42 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 26 000 ₴


