Насос вібраційний з нижнім забіром KR KVP 60-1 Чехія (обмотка-мідь) для колодязів, поливу та дачі
1 600 ₴
1 360 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос вібраційний для колодязів та поливу одноклапанний з нижнім забіром води
Вібраційний насос KVP 60 - застосовується для поливу городу з бочок, колодязя, свердловин та інших ємностей наповнених водою. Нижній забір води забезпечує захист від попадання різних частинок у робочу камеру насоса і від перегріву, при досягненні рівня води до критичного, робоча частина насоса буде у воді, забезпечуючи таким чином його охолодження.
Насосна частина:
- Корпус: алюміній.
- Діаметр насоса Ø100 мм
- Укомплектований кабелем живлення 10 м
Двигун:
- Тип двигуна: вібраційний.
- Обмотки статора: 100% мідь.
- Клас ізоляції: B
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50 Гц
- Клас захисту: IPX8
- Режим роботи: короткочасний.
Технічні характеристики:
- потужність – 250 Вт
- мін. підйом води - 40м
- макс. підйом води - 70м
- мін. продуктивність: 720 л/год
- макс. продуктивність: 1200 л/год
- занурення: не більше 5 м
- маса - 3.5 кг
- Робота/пауза: 40 хв/15 хв
Комплектація:
- електронасос
- шнур - 10 м
- інструкція-паспорт з експлуатації
- поршень, шнур, хомут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 70 м |
| Пропускна здатність | 1.2 куб.м/год |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 8 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | Dacia |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 360 ₴


