
Фільтр самопромивний 1/2″ з редуктором тиску та манометром KR.1242 (Чехія) пластикова колба
1 550 ₴
1 395 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Фільтр самоочисний з редуктором тиску 1/2″
Самоочисний фільтр з редуктором тиску для холодної води KR.1242 – це елемент захисту від попадання різних домішок в систему і одночасно стабілізатор тиску на вході водопроводу в квартиру, приватний будинок або різних промислових об'єктів. Промивний фільтр застосовується для фільтрації потоку води, а редуктор призначений для захисту різного сантехнічного обладнання та побутової техніки від надлишкового тиску.
Фільтр KR.1242 + осьовий манометр на 10 Bar дозволяє очищати воду від грубих домішок (пісок, окалина, мул, іржа та ін.), а також знижувати надлишковий тиск води до необхідного значення, яке виставляється по манометру, яким комплектується даний фільтр редуктором зниження тиску. Комбінований фільтр для холодної води KR.1242 з підключенням 1/2″ поєднує в собі клапан зниження тиску та промивний фільтр тонкого очищення. У процесі нормальної роботи вода проходить через комірки фільтра на вихід. Для промивання фільтра від частин бруду необхідно відкрити кульовий кран. У процесі промивання подача фільтрованої води не припиняється. Вбудований регулятор тиску води працює за принципом вирівнювання зусиль. Це означає, що сила діафрагми діє назустріч силі пружності пружини. Вхідний тиск не впливає на відкриття або закриття клапана, тому коливання вхідного тиску не впливають на вихідний тиск.

Характеристики:
- Розміри, G: 1/2″
- А × B × C: 143 x 250 x 99 мм
- Середовище застосування: вода
- Монтажне положення: горизонтальне, колбою фільтра вниз
- Ступінь фільтрації: 60 мкм
- Максимальний робочий тиск: 16 барів
- Діапазон настроювання вихідного тиску: 1,5-6 Бар
- Максимальна робоча температура: 45°C
- Матеріал корпусу: Латунь CW617N
Комбінований фільтр складається з:
- Корпуси з отворами G 1/4" під манометр з обох боків
- Нарізне з'єднання (версія A)
- Картридж клапана з діафрагмою та сідлом клапана
- Пружинний стакан зі шкалою й ручкою настроювання
- Налаштована пружина
- Сітки фільтра тонкого очищення з колбою
- Кульового клапана
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Тип фільтра грубої очистки | Сітчастий |
| Продуктивність | 2.4 куб.м/год |
| Умовний прохід | 15 мм |
| Робоче середовище | Вода |
| Максимальна температура робочого середовища | 45 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Матеріал корпусу | Латунь, Пластик |
| Покриття | Латунь |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Колір | Золотистий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Розмір затриманих частинок | 60 мкм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 99 мм |
| Ширина | 143 мм |
- Ціна: 1 395 ₴


