Безконтактний дозатор для антисептика на стійці ZRX TSD-001-AR - максимально гігієнічна та технологічна новинка від чеського виробника ZRX. Модель виконана в дизайні модерн - ідеально впишеться в інтер'єри торгових та офісних центрів, ресторанів, навчальних закладів, кафе, АЗС та медичних закладів. Матеріал корпусу - ударостійкий безпечний пластик білого кольору, не схильний до виникнення іржі та корозії. Об'єм - 1 л.
Користується особливим попитом у заклади з великим і середнім потоком людей, тому виключає контакт рук з дозатором: для дезінфекції досить одноразово піднести руки до нижньої частини диспенсера. У даній моделі ZRX TSD-001-AR встановлена помпа-спрей (пульверизатор), що рівномірно розподіляє антисептик по поверхні рук. Гарантія – 12 місяців.
Характеристики:
- Країна бренду: Чехія
- Матеріал: Пластик
- Колір білий
- Габарити: 11х12х25 см
- Об'єм: 1 л
- Гарантія: 12 місяців
- Висота стійки: 150 см
- Матеріал стійки: метал
- Колір стійки: чорний
- Комплектація: дозатор, стійка, кріплення, ключ, викрутка, посібник з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення диспенсера | Для антисептика |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Колір | Білий |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Тип диспенсера | Підлоговий |
| Форма | Нестандартна |
| Матеріал виготовлення | Метал, Пластик |
| Тип управління | Сенсорне |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Виробник | Zerix |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 см |
| Ширина | 12 см |
| Глибина | 11 см |
| Об`єм | 1000 мл |
- Ціна: 4 200 ₴








