



Насос відцентровий поверхневий KR 2DK-20 1.5 кВт (Чехія) Поверхневий відцентровий насос для поливу
5 500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поверхневий відцентровий насос KR 2DK20
Призначення та сфера застосування:
Відцентрові поверхневі насоси КR призначені для подачі води у трубопроводах низького тиску. Використовуються для зрошувальних систем садів, городів, теплиць та парників. Даний тип насосів застосовується там, де потрібна висока продуктивність з низьким напором.
Технічні характеристики насоса:
- Потужність: 1500 Вт
- Діаметр патрубків: 2" х 2"
- Q max: 450 л/хв (27 куб/рік)
- Глибина всмоктування: 8 м
- Максимальний напір: 18 м
- Вага брутто: 17 кг

Насосна частина:
- Корпус: чавун із антикорозійним покриттям, а також збільшеною товщиною корпусу на 20%
- Робоче колесо: латунь
- Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
Умови використання:
- Рідина, що перекачується: прісна вода
- Ступінь забруднення: не більше 200 г/м3
- Вологість навколишнього повітря: <90%
- Температура навколишнього повітря: + 2 ℃ … + 40 ℃
- Температура води, що перекачується: + 5 ℃ … + 40 ℃
- Мінералізація не більше 1500 мг/л
- Вміст механічних домішок, трохи більше 0,05%
- Максимальний робочий тиск: 0,7 МПа (7 бар)
- Максимальна глибина всмоктування: 8м.
Двигун:
- Тип двигуна: асинхронний, закритого типу з вбудованим в обмотку термозахистом
- Статка обмотка: 100% мідь
- Клас ізоляції: F-термостійкість двигуна до 155 ℃.
- Ущільнення торцеве: графіт / кераміка / NR / AISI 304
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50 Гц
- Клас захисту: IP 54
- Довжина кабелю: 1м.
- Режим роботи: тривалий.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 18 м |
| Пропускна здатність | 27 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Ні |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Вага | 17 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал робочого колеса: | Латунь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴


