Поверхневий відцентровий насос із зовнішнім ежектором KR KDP 505-А (Чехія) Насос із зовнішнім ежектором
9 300 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос поверхневий відцентровий із зовнішнім ежектором KR KDP 505-А
Призначення та сфера застосування:
Побутові поверхневі самовсмоктувальні насоси KR призначені для подачі води в трубопроводах низького тиску. Використовуються в системах поливу садів та городів, краплинного зрошення, а також можуть використовуватись для монтажу автоматичних станцій водопостачання. У моделі насоса KDP 505-А ефект самоусмоктування досягається завдяки використанню зовнішнього ежектора, який опускається в колодязь та з'єднується з корпусом насоса двома трубами.

Насосна частина:
- Корпус: чавун із антикорозійним покриттям, а також із збільшеною товщиною корпусу на 20%
- Робоче колесо: латунь
- Вал двигуна: нержавіюча сталь.
Умови застосування:
- Рідина, що перекачується: прісна вода
- Ступінь забруднення: не більше 200 г/м3
- Вологість навколишнього повітря: %<90
- Температура навколишнього повітря: +2°С...+40°С
- Температура води, що перекачується: + 5 °С ... + 40 °С
- Мінералізація трохи більше 1500 г/м3
- Вміст механічних домішок, трохи більше 0,01%
- Максимальний робочий тиск: 0,7 МПа (7 бар)
- Максимальна глибина всмоктування: 30 м.
Двигун:
- Тип двигуна: асинхронний, закритого типу з влаштованим в обмотку термозахистом
- Обмотки статора 100% міді
- Клас ізоляції: F - термостійкість двигуна до 155 ° С,
- Ущільнення торцеве: графіт / кераміка / NR / AISI 304
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50 Гц
- Клас захисту: IP54
- Довжина кабелю: 1 м.
- Режим роботи: тривалий
Характеристики насоса:
- Потужність: 1,1 кВт
- Діаметр патрубків: 1,25 "х 1"
- Максимальний натиск: 40 м
- Максимальна глибина всмоктування: 30 м.
- Максимальна продуктивність: 100 л/хв (6 куб.м/год)
- Корпус насоса: чавун, збільшеною товщиною корпусу на 20%
- Обмотка двигуна: мідь 100%
- Тип двигуна: відцентровий самовсмоктувальний
- Гарантія: 24 місяці

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 40 м |
| Пропускна здатність | 6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 30 м |
| Вага | 28 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 300 ₴







