Насос для рециркуляції KR RP-25/6-180 SS з гайками (Чехія) Циркуляційний насос для рециркуляції води
2 390 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос рециркуляційний KR RP-25/6-180 SS (з гайками)
Призначення та сфера застосування:
Циркуляційні насоси серії KR RP-SS призначені для рециркуляції гарячої води в системах опалення, забезпечують миттєвий доступ гарячої води до точок водорозбору, мають високу корозійну стійкість завдяки робочій камері з нержавіючої сталі та низького енергоспоживання завдяки 100% мідного обмотування двигуна.
Насосна частина:
- Корпус: алюміній і нержавіюча сталь.
- Робоче колесо: склоармований поліпропілен.
- Вал двигуна: з хімічно-інертної кераміки.
Умови використання:
- Теплоносій: прісна вода. Можливе використання рідини з вмістом гліколю до 50% зі чималим погіршенням характеристик насоса.
- Ступінь забруднення: не допустимий.
- Вологість навколишнього повітря: %<60
- Температура навколишнього повітря: +5°С...+40°С
- Температура рідини, що перекачується: -5 °C...+110 °C
- Максимальний робочий тиск: 1,0 МПа (10 барів)
- Монтажна довжина: 180 мм
- Діаметр умовного проходу: 25 мм
- Діаметр під'єднання 1″
- Кількість режимів роботи: 3
Двигун:
- Тип двигуна: асинхронний, закритого типу з вбудованою в обмотку термозахистом.
- Обмотки статора: 100% мідь.
- Клас ізоляції: F-термостійкість двигуна до 180 °C.
- Підшипники: металізована алюмооксидна нанекераміка.
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50 Гц
- Клас захисту: IP 54
- Довжина кабелю: 1,4 м.
- Режим роботи: тривалий.
Комплектація:
Насос, сталеві гайки, кабель 1,3 м, інструкція.
Технічні характеристики:
- Потужність: 93 Вт
- Q max: 55 л/хв
- H max: 6 м
- Швидкість:
- Швидкість 1 — Потужність 40 Вт — Напір 4 м — Подавання 30 л/хв
- Швидкість 2- Потужність 68 Вт — Напір 5 м — Подавання 40 л/хв
- Швидкість 3- Потужність 93 Вт — Напор 6 м- Подавання 55 л/хв
- Вага брутто: 3,1 кг
- Габарити паковання, (Д×Ш×В): 195×145×130 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 6 м |
| Пропускна здатність | 3.3 куб.м/год |
| Споживана потужність | 93 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Алюміній |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 45 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 390 ₴


