Насосна станція для води KR JET-125 1.1 кВт (Чехія) Гідрофор для дому та дачі
8 000 ₴
7 200 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Насосна станція KR AUTO JET-125 (Чехія)
Відцентрові насосні станції водопостачання ТМ KR обладнані гідроакумулятором та керуючою автоматикою. Призначені для подачі та перекачування чистої води. Використовуються для побутового водопостачання. Використовуються для зрошувальних систем садів, городів, теплиць та парників.
Насосна частина:
- Корпус: чавун із антикорозійним покриттям, а також збільшеною товщиною корпусу на 20%
- Робоче колесо: латунь
- Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304

Характеристики:
- Потужність: 1100 Вт
- Напруга мережі: 220-240 V
- Частота струму: 50 Гц
- Максимальний напір: 45 м
- Продуктивність: 75 л/хв або 4,5 м3/годину
- Глибина всмоктування: 9 м
- Мінімальна температура робочої рідини: 5°C
- Максимальна температура робочої рідини: 40°C
- Матеріал робочого колеса: латунь
- Матеріал обмотки статора: мідь
- Матеріал корпусу: чавун
- Захист від перегріву (Вбудований датчик перегріву): Так
- Гарантійний термін: 2 роки!
Якщо глибина до поверхні води більше 9 м, рекомендуємо підібрати занурювальний свердловинний насос.

Об'єм бака – 24 літрів, чого достатньо для комфортного використання обладнання сім'ї із чотирьох осіб. Насос запускатиметься рідко, що продовжує його термін експлуатації.
У баці використовується спеціальна груша, виготовлена з харчової гуми, яка не виділяє шкідливих речовин, тому є абсолютно безпечною для здоров'я людини.
Габарити:
- Довжина: 560 мм
- Ширина: 340 мм
- Висота: 615 мм
- Діаметр вхідного патрубка: 1″
- Діаметр вихідного патрубка: 1″
- Довжина кабеля: 1 м
- Вага: 23,35 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальний робочий тиск | 4.5 бар |
| Максимальна пропускна здатність | 4.5 куб.м/год |
| Максимальний напір | 45 м |
| Об'єм гідробака | 24 л |
| Перекачувані середи | Живильна вода, Чиста вода, Технічна вода |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальна глибина занурення | 9 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Споживана потужність (W) | 1.1 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Вага | 23.35 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Висота | 615 мм |
- Ціна: 7 200 ₴









