
Радіатор біметалічний KOER Bimetal Ultra Black (Чехія) Біметалічний радіатор чорного кольору
480 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Біметалічний радіатор KR.100Bi-500 ULTRA BLACK Чехія
Біметалевий радіатор, відлитий під тиском, складається з окремих елементів — секцій, з'єднаних між собою за допомогою ніпелів. Герметичність у місцях з'єднання секцій забезпечується ущільнювальними прокладками. Вертикальна вкладка як сталева трубка, підвищена товщина втулок і висока якість спеціального алюмінієвого сплаву гарантують надзвичайні експлуатаційні характеристики. Фарбування виробляється методом анафорезу, з кінцевою фазою у формі епоксидно-поліефірного розпилення. Фарба наноситься на всю поверхню радіаторів як із лицьової та тильної сторін, так і з торців — між ребрами.
Переваги:
- Довговічність мають робочий ресурс на десятки років, що дозволяє практично не турбуватися про стан системи опалення протягом її експлуатації.
- Здатність працювати з теплоносієм навіть низької якості, зберігаючи при цьому свої характеристики користувача протягом тривалого часу.
- Компактні розміри в поєднанні з досить високим рівнем тепловіддачі.
Технічні характеристики однієї секції:
- Вага: 1,63 кг
- Кількість води в секції: 0,33 л
- Тепловіддача (ΔТ=50°C): 121 Вт
- Тепловіддача (ΔТ=70°C): 187 Вт
- Максимальний робочий тиск: 46 Бар
- Тиск під час гідравлічних випробувань: 52 Бар
- Тиск на розрив: 55 Бар
- Максимальна температура теплоносія: 110°C
Габарити однієї секції:
- Міжосьова відстань: 500 мм
- Глибина: 100 мм
- Висота: 570 мм
- Ширина: 80 мм
Ціна на радіатори вказана за 1 секцію. Традиційно секційні радіатори упаковані в коробках по 10 елементів. Радіатори продаються кратно 10 секціям (10, 20 шт)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Теплова потужність | 187 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 40 бар |
| Випробувальний тиск | 50 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 0.33 л |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1.63 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Біметал |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Підключення теплоносія | 1" |
- Ціна: 480 ₴


