



Гідроакумулятор горизонтальний KR 80 л (Чехія) корпус-сталь 1.2 мм фланець нержавійка бак для насосної станції
4 000 ₴
3 600 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гідроакумулятор KR KHTS-80 (корпус-сталь 1.2 мм фланець нержавіюча сталь)
Гідроакумулятор KR призначений для підтримки постійного тиску в системі водопостачання; оберігає насос від частого включення, що сприяє збільшенню ресурсу насоса; знижує ймовірність появи гідроударів у системі; при відключенні напруги у мережі видає свій запас води.
Особливості:
- Товщина стінки - 1.2 мм
- Мембрана якості EPDM
- Фланець із нержавіючої сталі
- Порошкове фарбування
- Гарантія 12 місяці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Об`єм | 80 л |
| Матеріал корпусу | Сталь, Нержавіюча сталь |
| Товщина стінки бака | 1.2 мм |
| Покриття | Емаль |
| Мінімальний робочий тиск | 1 бар |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Мінімальна робоча температура | 10 град. |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Розташування гідроакумулятора | Горизонтальне (з ніжками) |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 480 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴


