


Насос поверхневий відцентровий KR JS-600 Вт (Чехія) латунне робоче колесо Поверхневий насос для поливу
3 750 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос поверхневий відцентровий JS-600 призначений для автоматичного водопостачання як житлових будинків, так і дрібних виробництв для поливу присадибної ділянки міста, саду, подачі води в будинок для господарських та побутових потреб. Для підвищення тиску насос JS-600 може використовуватися в магістральних водопровідних системах. Водозабір за допомогою таких станцій водопостачання може бути здійснений з природних водойм, а також свердловин та колодязів.
- Корпус насосної камери: нержавіюча сталь AISI 304
- Робоче колесо: латунь
- Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
Умови використання:
- Рідина, що перекачується: прісна вода
- Ступінь забруднення: не більше 200 г/м3
- Вологість навколишнього повітря: <90%
- Температура навколишнього повітря: + 2 ℃ … + 40 ℃
- Температура води, що перекачується: + 5 ℃ … + 40 ℃
- Мінералізація не більше 1000 мг/л
- Вміст механічних домішок, трохи більше 0,01%
- Максимальний робочий тиск: 0,7 МПа (7 бар)
- Максимальна глибина всмоктування: 8 м
Двигун:
- Тип двигуна: асинхронний, закритого типу з вбудованим в обмотку термозахистом
- Статка обмотка: 100% мідь
- Клас ізоляції: F-термостійкість двигуна до 155 ℃.
- Ущільнення торцеве: графіт / кераміка / NR / AISI 304
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50 Гц
- Клас захисту: IP 54
- Довжина кабелю: 1м.
- Режим роботи: тривалий
Характеристики насосу:
- Потужність: 600 Вт
- Максимальний напір: 40 м
- Максимальна продуктивність: 45 л/хв (2.7 куб.м/год)
- Корпус насоса: нержавіюча сталь
- Обмотка двигуна: мідь 100%
- Тип двигуна: відцентровий самовсмоктувальний
- Гарантія: 24 місяці

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | JS |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 40 м |
| Пропускна здатність | 2.7 куб.м/год |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Ні |
| Глибина до дзеркала води | 8 м |
| Максимальна глибина занурення | 8 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 10.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Чавун, Нержавіюча сталь |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 225 мм |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 405 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 2 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Захист від перегріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 750 ₴


