

Сушарка для рук автоматична HD-1800 Вт Сенсорна електросушарка біла
1 700 ₴
1 530 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична сушарка для рук 1800 Вт
Автоматична сушарка для рук є необхідним обладнанням у кожному санітарному приміщенні.Виготовлена з якісного високоміцного пластику. Має сучасний дизайн, легко впишеться в будь-який інтер'єр.Проста та зручна у використанні, чудово виконує свої функції як у побуті, так і у громадських туалетах.Спрацьовує при піднесенні рук. Має фотоелемент та сенсорне керування. Встановлюється за допомогою дюбелів, що входять до комплекту.
Місця застосування: будинок, ресторани, офіси, кафе, поліклініки, лабораторії.
Особливості:
- Кріплення на 2 болти, міжосьова відстань кріплення - 13 см, швидкий монтаж, довжина від стіни 235 мм, довжина кабелю (м)-0.8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Тип управління | Сенсорне |
| Форма | Напівкругла |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Поверхня | Глянцева |
| Колір | Білий |
| Температура потоку повітря | 60 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 1800 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 24 см |
| Вага | 2.15 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴


