Поверхневий відцентровий самовсмоктувальний насос KR JET-100 0.75 кВт (Чехія) латунне робоче колесо
4 000 ₴
3 600 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Побутовий поверхневий самовсмоктувальний насос KR JET-100
Насосна камера виготовлена з чавуну, надійно захищена від корозії електрофорезним оздобленням, а також збільшеною товщиною корпусу на 20%
- Робоче колесо: латунь
- Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
- Мідна обмотка двигуна + термозахист.
Насоси торгової марки KR — це високоякісна професійна продукція. Завод-виробник гарантує споживачам якісну продукцію й безперебійну роботу в процесі експлуатації.
Призначення та сфера застосування:
Побутові поверхневі самовсмоктувальні насоси ТМ KR призначені для подавання води в трубопроводах низького тиску. Використовуються в системах поливання садів і городів, крапельного зрошення, а також можуть використовуватися для монтажу автоматичних водопостачання.
Умови застосування:
- Перекачувальна рідина: прісна вода
- Ступінь забруднення: не більш ніж 200 г/м3
- Вологість навколишнього повітря: %<90
- Температура навколишнього повітря: + 2 °С... + 40 °С
- Температура води, що перекачується: + 5 °С... + 40 °С
- Мінералізація не більш ніж 1000 мг/л
- Вміст механічних домішок, не більш ніж 0,01%
- Максимальний робочий тиск: 0,7 МПа (7 барів)
- Максимальна глибина всмоктування: 9 м.
Двигун:
- Тип двигуна: асинхронний, закритого типу з влаштованою в обмотку термозахистом
- Обмотки статора 100% меди
- Клас ізоляції: F — термостійкість двигуна до 155 °C,
- Ущільнення торцеве: графіт/ кераміка/NR/AISI 304
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50 Гц
- Клас захисту: IP54
- Довжина кабелю: 1 м.
- Режим роботи: тривалий
Характеристики насосу:
- Потужність: 0.75 кВт
- Максимальний напір: 43 м
- Максимальна продуктивність: 50 л/хв (3 куб.м/год)
- Корпус насоса: чавуну, збільшеною товщиною корпусу на 20%.
- Обмотка двигуна: мідь 100%
- Тип двигуна: відцентровий самовсмоктувальний
- Гарантія: 24 місяці


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | Jet! |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 43 м |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Глибина до дзеркала води | 8 м |
| Максимальна глибина занурення | 9 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 12.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 235 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 2 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Захист від перегріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴







