

Термостатичний триходовий клапан KR 1'' (з накидними гайками) Змішувальний триходовий клапан для води
Клапан змішувальний термостатичний триходовий KR з накидними гайками 1"
Призначення та сфера застосування:
Термостатичний змішувальний клапан застосовується в побутових системах гарячого водопостачання в системах автономної циркуляції теплої підлоги і радіаторного опалення в якості основного змішувально-регулюючого кута між трубопроводом, що подає і зворотним. Також клапан призначений для автоматичної підтримки заданої температури гарячої води в системах гарячого водопостачання з можливістю налаштування температури змішаної води в інтервалі від 38°С до 60°С. Він дозволяє моментально змішувати вхідні рідини (гарячу та холодну воду) та забезпечує стабільну температуру змішаної води на виході, незалежно від зміни тиску, витрати та температури рідин на вході змішувача. Температура води на виході встановлюється користувачем та регулюється вручну. Клапан може використовуватися як розділовий. Термостатичний змішувальний клапан може встановлюватися на трубопроводах, що транспортують рідкі середовища, неагресивні до матеріалів виробу: вода розчини на основі гліколю. Максимальний вміст гліколю – до 50%.
Технічні характеристики:
- Розміри, G: 1''
- A: 135 мм
- B: 169 мм
- С: 93 мм
- Діапазон регульованих температур: від 38 до 60°С
- Максимальний робочий тиск на вході: 10 Бар
- Максимальна температура води на вході до змішувального клапана: 85°С
- Розмір приєднувального різьблення: 1"
- Матеріал корпусу: Латунь CW617N

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Функціональне призначення клапана | Розподільний клапан, Змішувальний клапан, Регулюючий клапан |
| Тип клапана | Триходовий клапан |
| Умовний прохід | 25 мм |
| Робоче середовище | Пароводяна суміш, Неагресивне середовище, Вода, Газоподібне середовище |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Діаметр різьблення першого торця | 1"Н |
| Діаметр різьблення другого торця | 1"Н |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Нікель |
| Привід | Ручний |
| Дистанційне управління | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 169 мм |
- Ціна: 2 700 ₴


