Насос для підвищення тиску KR KBS 15-18-140 Чехія (з гайками) Енергозберігаючий насос для підвищення тиску
2 300 ₴
2 070 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Чеський насос підвищення тиску KR KBS 15-18-140 (з гайками, кабелем та вилкою)
Насос для підвищення тиску KR KBS 15-18-140 (пластиковий корпус, двигун на постійних магнітах) використовується для підвищення тиску в системах водопостачання індивідуального типу. Допускається перекачування тільки чистої води без хімічних та механічних домішок. Невеликі габарити та вага, конструктивне виконання з патрубками дозволяють проводити монтаж насоса безпосередньо на трубопроводі.
Принцип роботи:
Насос працює практично безшумно, тому його можна встановлювати будь-де дома або квартири.
Насос працює в автоматичному режимі за допомогою реле протоки води – тобто вмикається та вимикається автоматично, залежно від потреб споживача (мінімальне значення протоки, при якому вмикається насос – 1,2 л/хв). Насос відрізняється безшумністю роботи, простотою конструкції та низьким енергоспоживанням. В автоматичному режимі датчик протоку вимикає насос при витраті води менше 1,2 л/хв. Також датчик протоки є захистом від сухого ходу (робота без води).
Конструктивні особливості:
- Корпус насоса – пластик
- Робоче колесо – технополімер
- Двигун на постійних магнітах забезпечує низький рівень шуму
Технічні характеристики:
- Потужність: 85 Вт
- Напруга живлення: 220 В/ 24 В (у комплекті адаптер на 24 В)
- Макс температура води, що перекачується: 0 - 90
- Макс температура навколишнього середовища: 0 - 40
- Макс потік: 35 л/хв (2,1 куб/год)
- Макс тиск: 18 м (1,8 Бар)
- Міжосьова відстань: 145 мм
- Різьбове підключення: 3/4″
- Вага нетто: 1,72 кг

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | KBS |
| Вид насоса | Для підвищення тиску води |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 18 м |
| Пропускна здатність | 2.1 куб.м/год |
| Споживана потужність | 85 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Підвищення тиску | Так |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Вага | 1.72 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун, Алюміній |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 2 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Захист від перегріву | Так |
| Основні | |
| Матеріал обмотки статора: | Мідь |
| Діаметр входу 1 (дюйм) | 3/4" |
| Різьба накидної гайки (дюйм) | 1/2" |
- Ціна: 2 070 ₴









