


Водонагрівач на 15 літрів 1.5 кВт MXS EWH Small Over (Німеччина) Бойлер над мийкою, водонагрівач для кухні
Водонагрівач "Над мийкою" MXS EWH-1115 Small Over 1,5 кВт на 15 літрів
Цей компактний та ефективний накопичувач із вмістом 15 літрів та мокрим теном потужністю 1,5 кВт забезпечить надійний та швидкий підігрів води у вашому будинку.
Завдяки своїй компактності водонагрівач ідеально підходить для встановлення навіть у невеликих приміщеннях, забезпечуючи водночас велику кількість гарячої води для вашого побуту. Його ефективний мокрий тен дає змогу забезпечити швидке підігрівання води з мінімальним споживанням електроенергії, забезпечуючи економію вашого часу та грошей.
Зручне керування температурою та надійна конструкція роблять водонагрівач ідеальним вибором для будь-якого домогосподарства. Насолоджуйтеся безперебійним доступом до гарячої води будь-коли з водонагрівачем MXS EWH-1115 Small Over.

Опис приладу:
- Автоматичне керування: автоматичне додавання холодної води, автоматичного підігрівання.
- Багаторівневий захист: від сухого нагрівання, перегрівання та високого гідравлічного тиску.
- Матеріал внутрішнього бака: сталь, покрита захисною потрійною сапфіровою емаллю.
- Довговічний мідний нагрівальний елемент.
- Потовщене уретанове інтегральне покриття піною високої густини – 34 кг/м зберігає воду теплою 24 години
- Цифровий дисплей.
- Регульований діапазон температури води 30~75 °C
Характеристики водонагрівача:
- Потужність: 1500 Вт
- Тип нагрівального елемента: Відкритий (мокрий) ТЕН
- Діапазон регулювання температури: 30-75°C
- Матеріал нагрівального елемента: Мідь
- Тип водонагрівача: Накопичувальний
- Напруга мережі: 220 В
- Частота тока: 50 Гц
- Індикатор температури: Так
- Клас захисту корпусів електронного обладнання: IPX4
- Гарантійний термін: 5 років (60 місяців)

Комплектація:
- Клапан скидання тиску,
- Аксесуари для настінного кріплення
- Зливний шланг ПЗК
- Пластиковий з'єднувач
- 1 шт. гнучкої зливної труби
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 15 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 7.5 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Вага | 8.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Дисплей | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 366 мм |
| Ширина | 366 мм |
| Глибина | 311 мм |
- Ціна: 4 300 ₴


