Бойлер електричний MXS EWH ROUND DRY 80 л (сухий тен) Водонагрівач для дому з сухим ТЕНом 2 кВт (Німеччина)
Бойлер MXS EWH ROUND DRY 80 л з сухим ТЕНом 2 кВт
Водонагрівачі MXS EWH ROUND DRY 80 л - це високоякісні бойлери які подарують своєму власнику якісну та безвідмовну роботу довгі роки. Виконаний за сучасними технологіями з використанням високоякісних матеріалів. Так само в ньому встановлений сухий тен, який не контактує безпосередньо з водою, тим самим захищений від корозії та накипу. Управління бойлером відбувається за допомогою механічного керування. А вбудований термостат та датчик температури забезпечить безпечну роботу бойлера від перегріву. Бойлер має циліндричну форму, яка монтується на стіну вертикально, що заощадить місце у вашому приміщенні.
Переваги бойлерів MXS:
- Повністю автоматичне управління: автоматичне додавання холодної води, автоматичний підігрів.
- Багаторівневий захист: від сухого нагріву, перегріву та високого гідравлічного тиску.
- Матеріал внутрішнього бака: сталь, покрита захисною потрійною сапфіровою емаллю.
- Довговічний нагрівальний елемент з нержавіючої сталі, SUS321.
- Потовщене уретанове інтегральне покриття піною високої густини – 34 кг/м зберігає воду теплою 24 години
- Цифровий дисплей.
- Регульований діапазон температури води 30 - 75°C

Технічні характеристики:
- Ємність водонагрівача: 80 л
- Тип монтажу: Вертикальний
- Форма водонагрівача: Циліндрична
- Номінальна напруга: 220 V
- Номінальна частота: 50 Гц
- Номінальний струм: 9,01 А
- Клас захисту від вологи: IPX4
- Клас енергоефективності: С
- Номінальний тиск: 0,75 МПа
- Нагрівальний елемент: Сухий нержавіючий тен (SUS321) - 2 шт
- Номінальна потужність: 2000 Вт (1200 Вт +800 Вт)
- Магнієвий анод: 1 шт Ø22x120 мм
- Температурний діапазон: 30 - 75°C
- Вага водонагрівача: 23,4 кг
- Розмір водонагрівача:
- Діаметр: 450 мм
- Глибина: 461 мм
- Висота: 749 мм
- Відстань між центрами кріплення: 219 мм

Комплектація:
- клапан скидання тиску
- набори для настінного кріплення
- 1 комплект пластикових з’єднувачів
- 1 шт гнучкої зливної труби
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Вага | 23.4 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 749 мм |
| Ширина | 461 мм |
| Глибина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 400 ₴









