

Циркуляційний насос для системи опалення KR GRS 32/12 (Чехія) з гайками, кабелем та вилкою
5 200 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Насос циркуляційний відцентрований KR GRS 32/12 (Чехія) (з гайками, кабелем та вилкою)
Призначення та сфера застосування:
Циркуляційні насоси з монтажною довжиною 220 мм використовуються для перекачування теплоносія в системах опалення, системах теплої підлоги, водопостачання гарячою водою. Теплоносієм може бути чиста прісна вода, так і рідина з 50% вмістом гліколевих домішок. Такі насоси значно підвищують ефективність систем опалення. Насоси характеризуються малим рівнем шуму, простою та надійною конструкцією. Є гарним рішенням у квартирах, приватних будинках, дачах, сільському господарстві, складських приміщеннях.
Насосна частина:
- Корпус: алюміній та чавун з антикорозійною обробкою катафорезом та водостійким фарбуванням
- Робоче колесо: нержавіюча сталь
- Вал двигуна: нержавіюча сталь
Умови використання:
- Теплоносій: прісна вода. Можливе використання рідини із вмістом гліколю до 50% із значним погіршенням характеристик насоса.
- Ступінь забруднення: неприпустимо
- Вологість навколишнього повітря: <60%
- Температура навколишнього повітря: + 5 ℃ … + 40 ℃
- Температура рідини, що перекачується: -5 ℃ … + 110 ℃
- Максимальний робочий тиск: 1,0 МПа (10 бар)
- Монтажна довжина: 220 мм
- Діаметр умовного проходу: 32 мм (1 1/4″)
- З'єднання: 2"
- Кількість режимів роботи: 3.
Двигун:
- Тип двигуна: асинхронний, закритого типу, з вбудованим в обмотку термозахистом
- Ізоляція статора: аустенітна нержавіюча сталь AISI 304
- Статка обмотка: 100% мідь
- Клас ізоляції: F-термостійкість двигуна до 155 ℃.
- Підшипники: нержавіюча сталь
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50 Гц
- Клас захисту: IP 44
- Довжина кабелю: 1 м.
- Режим роботи: тривалий
Комплектація:
Насос, сталеві гайки, кабель 1 м, інструкція.
Технічні характеристики:
- Потужність: 370 Вт
- Q max: 140 л/хв
- H max: 12 м
- Вага брутто: 8.7 кг
- Габарити упаковки, (Д×Ш×В): 245×175×275 мм
Придбати можна зателефонувавши за тел. +380 (66) 495 36 02
або оформивши замовлення в нашому інтернет магазині:
https://constructortepla.com.ua/g87750524-tsirkulyatsionnye-nasosy
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 12 м |
| Пропускна здатність | 8.4 куб.м/год |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Ні |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 8.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | Dacia |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 5 200 ₴


