Циркуляційний насос для систем опалення KR GRS-25/4-180 Чехія (з гайками, кабелем та вилкою)
1 800 ₴
1 620 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Насос циркуляційний відцентровий KR GRS-25/4-180
(з гайками, кабелем та вилкою)
Циркуляційний насос KR GRS-25/4-180 з монтажною довжиною 180 мм використовується для перекачування теплоносія в системах опалення, системах підігріву підлоги, водопостачання гарячої води. Теплоносієм може бути як чиста прісна вода так і рідина з 50% вмістом гліколевих домішок (для запобігання деформації трубопроводу через замерзання). Такі насоси значно підвищують ефективність систем опалення. Насоси характеризуються малим рівнем шуму, простою та надійною конструкцією. Є гарним рішенням у квартирах, приватних будинках, дачах, сільському господарстві. Гарантія на насос - 2 роки (24 місяці)
Умови застосування:
- Теплоносій: прісна вода. Можливе використання рідини вмістом гліколю до 50% зі значним погіршенням характеристик насоса.
- Ступінь забруднення: неприпустимо.
- Вологість навколишнього повітря:<60%
- Температура навколишнього повітря: + 5 ℃ - + 40 ℃.
- Температура рідини, що перекачується: -5 ℃ - + 110 ℃.
- Максимальний робочий тиск: 1,0 МПа (10 бар).
- Монтажна довжина: 180 мм.
- Діаметр умовного проходу: 25 мм.
- З'єднання: 1 1/2”.
- Кількість режимів роботи: 3
Двигун:
- Тип двигуна: асинхронний, з "мокрим" ротором, з вбудованим в обмотку термозахистом.
- Ізоляція статора: аустенітна сталь нержавіюча AISI 304.
- Статка обмотка: 100% мідь.
- Клас ізоляції: F-термостійкість двигуна до 155 ℃.
- Підшипники: металізована алюмооксидна нанокераміка.
- Напруга: 220 - 240 В
- Частота: 50 Гц.
- Клас захисту: IP 44
- Довжина кабелю: 1,3м.
- Режим роботи: тривалий.
- Комплектація: насос, гайки, кабель 1,3 м, інструкція.

Насосна частина:
- Корпус: алюміній та чавун з антикорозійною обробкою катафорезом та водостійким фарбуванням
- Робоче колесо: технополімер поліефірсульфон (PES)
- Вал двигуна: металізована алюмооксидна нанокераміка.

Придбати можна зателефонувавши за тел. +380 (66) 495 36 02
або оформивши замовлення в нашому інтернет магазині:
https://constructortepla.com.ua/g87750524-tsirkulyatsionnye-nasosy
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 4 м |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Споживана потужність | 88 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Підвищення тиску | Ні |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 1 620 ₴







