Призначення та сфера застосування:
Сталеві панельні радіатори KR підходять для застосування як в індивідуальних, так і центральних однотрубних та двотрубних системах опалення. В якості теплоносія можуть використовуватися вода і рідини, що не замерзають, з pH від 8 до 9.5 і робочим тиском до 10 атм. Вміст кисню менше 20 мкг/л, завислих речовин менше 5 мг/л, загальною жорсткістю менше 7 мг-екв/л та найбільшою температурою 110 ℃.
Конструкція радіатора:
- Радіатор являє собою сталеві панелі, з'єднані між собою контактним зварюванням. Для поліпшення тепловіддання на внутрішній поверхні приварений конвектор. Радіатор зверху закривається декоративною решіткою, а з боку закривається сталевими кришками.
- На поверхню радіатора перед фарбуванням наноситься шар конверсійного покриття.
- Радіатори в складі фарбуються у два етапи: спочатку наноситься пласт ґрунту методом занурення, а потім в електростатичному полі наноситься шар екологічно чистої порошкової емалі.
- Колір емалі — білий (RAL 9016).
Характеристики радіатора:
- Висота, мм: 500
- Довжина, мм: 400
- Тип: 22 (дві панелі з двома конвекторами)
- Під'єднання: бічне
- Міжосьова відстань бічного під'єднання, мм: 445
- Теплова потужність Вт: 772
- Максимальний робочий тиск: 10 Бари
- Максимальна температура: 110°С
- Толщина листа панели: 1,25 мм
Комплектація
- Кронштейн для кріплення — 2 шт. для радіаторів завдовжки 1600 мм або 3 шт. для радіаторів завдовжки від 1700 мм;
- Повітровідвідник (червяний малиновий*) — 1 шт.
- Заглушка — 1 шт. для бічного під'єднання або 2 шт. для нижнього під'єднання
- Шуруп із дюбелем — 4 шт. або 6 шт. залежно від довжини радіатора
- Пластиковий фіксатор-прокладка — 4 шт. або 6 шт. залежно від довжини радіатора.
Придбати можна зателефонувавши по тілу. +380 (66) 495 36 02
або оформивши замовлення в наш інтернет-магазин:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атма |
| Країна виробник | Чехія |
| Теплова потужність | 772 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Тип радіатора | 22 |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 1.44 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 7.7 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 104 мм |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.25 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Заглушка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴







