Насос підвищення тиску в квартирі VODOMET VM15-15 (Словенія) з датчиком протоку, гайками, кабелем
2 375 ₴
1 900 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Насос підвищення тиску VODOMET VM15-15 (з гайками, кабелем та вилкою)
Насос підвищення тиску VODOMET VM15-15 нержавіючий корпус (з "сухим ротором") використовується для підвищення тиску в системах водопостачання індивідуального типу. Допускається перекачування тільки чистої води без хімічних та механічних домішок. Невеликі габарити та вага, конструктивне виконання з патрубками у лінію дозволяють виконувати монтаж насоса безпосередньо на трубопроводі. Насос працює практично безшумно, тому їх можна встановлювати у будь-якому місці будинку чи квартири. Модель виконана в корпусі з нержавіючої сталі, що підвищує надійність та тривалість служби.
Принцип роботи:
Насос може працювати як у ручному, так і в автоматичному режимах, за допомогою реле протоки води – тобто включається та вимикається автоматично, залежно від потреб споживача. Насос відрізняється безшумністю роботи, простотою конструкції та низьким енергоспоживанням. В автоматичному режимі датчик протоки включає насос при витраті води менше 1,5 л/хв.
Також датчик протоки служить захистом від сухого ходу (робота насоса без води), але тільки в автоматичному режимі!
Забороняється використовувати насос без води!
Конструктивні особливості:
- Корпус насоса із нержавіючої сталі.
- Насосна частина виготовлена з латуні.
- Робоче колесо – латунь.
- Двигун асинхронного типу забезпечує низький рівень шуму.
- Механічне ущільнення із керамографіту.
- Робочі поверхні усередині насоса мають внутрішнє антикорозійне покриття.
- Комплектується виносним датчиком протоки, кабель 1 м з вилкою євростандарт в комплекті.
Технічні характеристики:
- Потужність: 120 Вт
- Макс температура води, що перекачується: +90℃
- Макс потік: 25 л/хв
- Макс натиск: 15 м
- Різьбове підключення: 3/4"
- Вага: 4,06 кг

Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(066)4953602
або оформивши замовлення до нашого інтернет магазину:
https://constructortepla.com.ua/ua/g95502888-nasosy-povysheniya-davleniya
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Словенія |
| Виробник | VODOMET |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 15 м |
| Пропускна здатність | 1.5 куб.м/год |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Підвищення тиску | Так |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Вага | 4.06 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Латунь, Нержавіюча сталь |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Основні | |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
| Матеріал обмотки статора | Мідь |
| Габаритні та приєднувальні розміри | |
| Різьба накидної гайки (дюйм) | 1/2 |
| Діаметр входу 1 (дюйм) | 3/4 |
- Ціна: 1 900 ₴








