Призначення та сфера застосування:
Змішувальний триходовий клапан стабілізує співвідношення холодного та гарячого потоків у контурі та підтримує задану температуру згідно з виставленими параметрами на т
На клапані позначені напрями потоків теплоносія, де «А» є лінією трубопроводу «В» - зворотною лінією трубопроводу, а «АВ» - змішаною лінією трубопроводу. Відповідно клапан встановлюється перед насосом і після запірної арматури.
За своїми технічними характеристиками клапан ЕР підходить для системи теплої підлоги, а також радіаторного опалення. Як теплоносій можуть використовувати рідини, неагресивні до матеріалів виробу: вода, розчин на основі гліколю. Максимальний вміст гліколю становить 40%
Управління клапаном може виконуватися за допомогою термоелектричного приводу або термостатичної головки.
Принцип роботи:
При піднятому штоку клапана прямий прохід АВ-А відкритий, а АВ-В прохід закритий. Завдяки гарантованому зазору між нижньою тарілкою та пропускним отвором відведення «В» повне перекриття проходу «АВ-В» неможливо.
При русі штока вниз затвор також рухається вниз, при цьому верхня тарілка затвора поступово опускається на сідло в корпусі клапана, зменшуючи рух теплоносія через прямий прохід «АВ-А», а нижня тарілка затвора одночасно виходить з пропускного отвору відводу «В», збільшуючи прохід для теплоносія через прохід «АВ-В»
У крайньому нижньому положенні (шток опущений) прохід АВ-А закритий, а прохід АВ-В відкритий. І, навпаки, під час руху штока вгору одночасно відбувається поступове відкриття проходу «АВ-А» та закриття проходу «АВ-В»
Для безперервного пропорційного регулювання рекомендується використовувати термостатичні головки ЕР з занурювальним датчиком (ЕР.8003). Термостатичні головки не вимагають будь-якого джерела живлення та можуть приймати проміжні положення. У разі підвищення температури навколо датчика прохід АВ-А закривається, а прохід АВ-В відкривається.
У положенні "0" шток клапана повністю опущений, прохід "АВ-А" закритий, а прохід "АВ-В" відкритий.
Технічні характеристики:
- Номінальний розмір: 25 мм
- Сполучне з'єднання: внутрішнє G1"
- Різьблення для приєднання термоголовки: М30х1,5
- Номінальний тиск: 16 Бар
- Допустима температура робочого середовища: від -10 до +150°C
- Допустима температура навколишнього середовища: від -5 до +60°C
- Повна течія штока клапана: 3 мм
- Пропускна спроможність проходу «АВ-А»: 5,17 м³/рік
- Пропускна спроможність проходу «АВ-В»: 3,87 м³/рік
Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(066)4953602
або оформивши замовлення в наш інтернет-магазин:
https://constructortepla.com.ua/ua/g100247588-reguliruyuschaya-armatura
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armatura |
| Країна виробник | Чехія |
| Функціональне призначення клапана | Розподільний клапан, Змішувальний клапан |
| Тип клапана | Триходовий клапан |
| Напрямок потоку в клапані | Прохідне |
| Умовний прохід | 25 мм |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Діаметр різьблення першого торця | 1" |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Діаметр різьблення другого торця | 1" |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Нікель |
| Привід | Ручний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
- Ціна: 1 500 ₴


