
Насос дренажно-фекальний GARDIA WQD 2200 W з подрібнювачем для викачування вигрібних ям для каналізації (Італія)
3 990 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Ф-10
Насос дренажно-фекальний з подрібнювачем фекалій побутовий для викачування вигрібних ям GARDIA WQD 2200 W
Дренажно-фекальний насос з ножем GARDIA WQD 2200 W- це потужне та багатофункціональне обладнання, призначене для ефективного відкачування рідин, включаючи забруднені, що містять великі частинки. Цей тип насоса широко використовується в різних галузях, таких як побутові та промислові системи водовідведення, каналізаційні системи, дренажні системи, а також у будівництві та ремонті.
Дренажно-фекальний насос GARDIA WQD 2200 W призначений для перекачування брудних вод та хімічно неагресивних рідин, у тому числі з вмістом мулу, побутових стоків, фекалій. Оснащений ріжучим механізмом типу фрези з нержавіючої сталі.
Насос оснащений запобіжником для запобігання перегріву пристрою, поплавком, який автоматично відключає насос у разі нестачі води.
Переваги дренажно-фекальних насосів з ножем охоплюють високу продуктивність, надійність і здатність справлятися з різноманітними рідинами, включно зі стічними водами, брудом, піском та іншими твердими частинками. Ці насоси часто оснащені режимами автоматичної роботи, що дає їм змогу моніторити рівень рідини і вмикатися за потреби.
Важливим аспектом під час вибору дренажно-фекального насоса є його продуктивність, глибина занурення, потужність і додаткові функції, як-от подрібнення твердих частинок. Від якості насоса залежить його надійність і довговічність, що особливо важливо під час роботи в умовах з високим навантаженням.
Технічна характеристика:
- Номінальна потужність: 2200 W
- Напруга в мережі: 230 V
- Частота: 50 Hz
- Кабель: 10 м
- Максимальний тиск: 10 m
- Максимальна продуктивність: 14000 l/h
- Максимальна температура рідини: 35 °C
- Вага: 16.5 kg
- Механічне ущільнення з олійною камерою збільшує термін служби до трьох разів.
- Поплавковий вимикач
- Рівень залишкової рідини: 90 мм
- Діаметр вихідного патрубка: 50мм/2″
Особливості насоса:
- Корпус із чавуну
- Болти, гайки, шайби з нержавіючої сталі
- Ротор з електротехнічної сталі високого класу з антикорозійним покриттям
- Статор з електротехнічної сталі високого класу з антикорозійним покриттям
- Керамічне механічне ущільнення з олійною камерою, термін служби до 3 разів довше
- Захист від перегріву
- Підшипники зі збільшеним ресурсом
- Ріжучий механізм з нержавіючої сталі
- Регульований рівень вимикача поплавця
- Кабель EPDM 10 м зі штекером
- Гарантія 18 місяців!
Придбати можна зателефонувавши по тілу. +38(066)4953602
або оформивши замовлення в наш інтернет-магазин:
https://constructortepla.com.ua/g87452781-drenazhno-fekalnye-nasosy
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Gardia |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 14 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 8 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 3 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 5 мм |
| Вага | 16.5 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Так |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Чавун, Алюміній |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 3 990 ₴


