Унітаз підвісний Mixxus Premium Bevel-R (Німеччина) Підвісний унітаз із системою змиву RIMLESS
5 742 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Унітаз підвісний MXS Premium Bevel-R, система змиву RIMLESS, з кришкою Soft-close
Підвісний унітаз MXS Premium Bevel-R виготовлений з кераміки преміальної якості та покритий білою глазур'ю: це гладка непориста поверхня, на якій не затримуються забруднення. Сучасна чаша не має бортика під яким скупчуються мікроби, а технологія змиву Rimless ефективно направляє потік води і омиває всю чашу мінімальною кількістю води без бризок і необхідності повторного змивання.
Ободок стандартного унітазу важкодоступний для чищення. Унітаз RIMLESS спроектований повністю без обідка для змиву. Тому не залишається прихованих, важкодоступних місць, де можуть накопичуватися мікроби, бактерії, бруд та відкладення. Безободковий унітаз набагато легше чистити. Така технологія змиву забезпечує ідеально гігієнічний змив при використанні меншої кількості води

Як і всі елементи колекції Bevel фабрики MXS, унітаз має стильний привабливий дизайн де поєднуються прямі площини і плавні переходи. Приховане кріплення та відсутність зайвих рельєфів, а також брудовідштовхувальні властивості поверхні спрощують збирання. Підвісний монтаж давно завоював сантехнічний ринок, оскільки це зручно та естетично привабливо. Для такого унітазу вам знадобиться інсталяція з бачком прихованого монтажу, яка купується окремо та встановлюється на початковому етапі ремонту.
У комплекті з унітазом йде тонка кришка з сидінням, яка виконана із міцного матеріалу – дюропласту (Slim Duroplast). Це міцний, схожий на кераміку, композитний пластик, який використовується і в автомобілебудуванні. Так як матеріал має суттєву вагу, в порівнянні зі звичайним пластиком, кришка обладнана технологією SoftClose - механізм плавного опускання, щоб уникнути гучних звуків. Також ви можете легко та швидко зняти кришку для чищення за допомогою функції Quick Relase.
Переваги:
- Гігієнічність: Відсутність обідка усуває приховані та важкодоступні місця, де можуть накопичуватися мікроби, бактерії, бруд та відкладення.
- Легкість у догляді: Безбезбоковий дизайн значно спрощує процес чищення унітазу, скорочуючи час та зусилля, необхідні для підтримання чистоти.
- Економія води: Технологія змиву RIMLESS забезпечує ідеальний змив, використовуючи при цьому меншу кількість води, що сприяє економії ресурсів та зниженню комунальних витрат.
Характеристики:
- Матеріал: кераміка
- Монтаж: підвісний
- Безободкова чаша
- Покриття: емаль
- Поверхня: глянцева
- система змиву Rimless
- тонке сидіння з кришкою матеріалу – дюропласт Slim Duroplast
- швидке зняття кришки Quick Relase
- функція плавного опускання кришки Soft-close
- Колір білий
Розміри:
- Висота: 365 мм
- Довжина: 515 мм
- Ширина: 355
Комплектація:
- Унітаз
- Кріплення
- Сидіння для унітазу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Матеріал унітазу | Кераміка |
| Колір | Білий |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Безобідковий | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 515 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Висота | 365 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
- Ціна: 5 742 ₴







