Насос глибинний KR 3SKM-100 0.75 кВт Водяний вихровий насос для води для свердловин
Глибний насос 3SKM-100 0.75 кВт KR (75 мм)
Свердловинний насос KR 3SKM-100 - призначений для подавання чистої води з свердловин, колодязів і відкритих вод. Можна використовувати насоси цієї серії в системах автономного водопостачання будинків, поліва, дач і малих ферм. Завдяки простоті конструкції, ремонтопридатності, при невеликій вартості відмінно зарекомендували себе на ринку України.
Особливості вихрових насосів:
Латунне робоче колесо із поперечно розташованими лопатями. Лопаті робочого колеса закручують воду в камері насоса, утворюють хаотичний рух із створенням великої кількості завихрень (звідси і назва – вихрове). Потоки води стикаючись один з одним прямують до точки найменшого опору - вихідного патрубка.
Насосна частина:
- Напірний патрубок: латунь.
- Корпус насоса: нержавіюча сталь.
- Робоче колесо: латунь.
- Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
Переваги:
- Здатність підняти воду на висоту до 50 метрів;
- Діаметр насоса 76 мм;
- Є сертифікати якості європейського зразка;
- Крильчтака з латуні;
- Мідна обмотка, потужний двигун з термозахистом;
- Вал з нержавіючої сталі AISI 304;
- Обладнаний кабелем завдовжки 12 метрів у комплекті;
- Простий монтаж;
- Корпус і деталі насосу виготовляються з нержавіючої сталі;
- Можна використовувати для організації водоспадів і фонтанів;
- Використовується для свердловин, діаметр яких становить не менше 90 мм.
Технічна характеристика:
- Максимальна потужність: 750 W
- Напруження в мережі: 230 V
- Частота: 50 Hz
- Максимальний тиск: 50 m / 5 bar
- Максимальна продуктивність: 40 l/min
- Максимальна температура рідини: 35 °C
- Вага: 12 kg
- Діаметр насоса: 3″ /76 mm
- Діаметр вихідних патрубок: 1″
- Кількість крильчаток: 1 (латуна)

Придбати можна зателефонувавши по тел. +38(066)4936022
або оформивши замовлення в наш інтернет магазині:
https://constructortepla.com.ua/ua/g87063371-nasosy-glubinnye
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна глибина занурення | 25 м |
| Максимальна пропускна здатність | 2.4 куб.м/год |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний робочий тиск | 5 бар |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Перекачувані середи | Технічна вода, Чиста вода |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Діаметр насоса, мм (дюймів) | 76 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання (дюйм) | 1 |
| Довжина кабелю, м | 12 |
| Матеріал обмотки статора: | Мідь |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальний напір | 50 м |
| Основні атрибути | |
| Вид насоса | Вихровий |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь AISI 304 |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
- Ціна: 3 750 ₴


