Насосна станція вихрова для води KR AUTO QB-60 24L (Чехія) Гідрофор для водопостачання, поливу дачі
4 200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Вихрова насосна станція KR AUTO QB-60 24L (Чехія)
Призначення та сфера застосування:
Насосні станції водопостачання KR обладнані гідроакумулятором об’ємом 24 літра і керуючою автоматикою. Призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей, використовуються в системах поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, автоматичного водопостачання для підвищення тиску. Завдяки конструкції робочого колеса можуть перекачувати рідини, в яких присутне повітря або газ. Є відмінним рішенням там, де необхідно створити високий напір з невеликою продуктивніст’ю.
Насосна частина:
- Корпус: чавун з антикорозійним покриттям, а також збільшеною товщиною корпуса на 20%
- Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
- Робоче колесо: латунь
Умови використання:
- Рідина, що перекачується: прісна вода
- Ступінь забруднення: не більше 20 г/м3
- Вологість навколишнього повітря: <90%
- Температура навколишнього повітря: + 2 ℃ … + 40 ℃
- Температура води, що перекачується: + 5 ℃ … + 40 ℃
- Мінералізація не більше 1000 мг/л
- Вміст механічних домішок, трохи більше 0,01%
- Максимальний робочий тиск: 0,7 МПа (7 бар)
- Максимальна глибина всмоктування: 8 м.
Якщо глибина до поверхні води більше 8 м, рекомендуємо підібрати занурювальний свердловинний насос
Двигун:
- Тип двигуна: асинхронний, закритого типу з вбудованим в обмотку термозахистом
- Статка обмотка: 100% мідь
- Клас ізоляції: F-термостійкість двигуна до 155 ℃.
- Ущільнення торцеве: графіт / кераміка / NR / AISI 304
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50 Гц
- Клас захисту: IP 54
- Довжина кабелю: 1 м
- Режим роботи: тривалий.

Напірні характеристики:
- Модель: AUTO QB-60 24L
- Потужність: 370 Вт
- Максимальна продуктивність: 40 л/хв (2,4 куб/год)
- Максимальний натиск: 35 м
- Вага: 11,8 кг

Придбати можна зателефонувавши за тел. +380 (66) 495 36 02
або оформивши замовлення до нашого інтернет магазину:
https://constructortepla.com.ua/ua/g87748527-nasosnye-stantsii
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна пропускна здатність | 2.4 куб.м/год |
| Максимальний напір | 35 м |
| Об'єм гідробака | 24 л |
| Перекачувані середи | Живильна вода, Чиста вода, Технічна вода |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальна глибина занурення | 8 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Споживана потужність (W) | 0.37 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Вага | 11.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 555 мм |
- Ціна: 4 200 ₴







