Міні насосна станція Omnigena WZ 900 SMART PM Розумна насосна станція з вбудованим частотним перетворювачем
12 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Міні насосна станція з вбудованим частотним перетворювачем Omnigena WZ 900 SMART PM
Гідрофор серії WZ 900 SMART PM є компактною установкою для повністю автоматичної подачі свіжої, холодної, чистої води під постійним тиском. Установка підвищення тиску серії WZ SMART PM може використовуватися для подачі води з колодязів або інших джерел у будівлі, а також чудово впорається з зрошенням невеликих ділянок.
Застосування:
Міні насосна станція Omnigena WZ 900 SMART PM - це компактний пристрій, який завдяки використанню частотного перетворювача та електронного керування підтримує постійний тиск води у системі. Завдяки електронному управлінню та використанню двигунів PM (з постійними магнітами) насосна станція серії WZ SMART PM характеризується високою ефективністю та споживає набагато менше електроенергії порівняно з класичними станціями. Використання двигуна у режимі СТАРТ/СТОП обмежує ризик гідроудару у системі. Насос запускається автоматично, коли відкривається кран, та автоматично вимикається, коли закривається кран. Має захист від сухого ходу та замерзання.
Вбудований захист від:
- сухого ходу
- занадто високого тиску в системі
- перевантаження двигуна
Характеристики насосної станції:
- Потужність: 900 Вт
- Напруга в мережі: 220-230 В
- Частота: 50 Hz
- Продуктивність: 75 л/хв (4,5 куб/год)
- Натиск: 45 м
- Максимальний робочий тиск: 10 Бар
- Глибина всмоктування: 8 м
- Клас ізоляції: В
- Клас захисту корпусів електронного обладнання: IP X4
- Максимальна температура води: 0 – +60°C
- Максимальна температура довкілля: 0 – +40°C
- Довжина кабелю: 1,1 м
- Гарантія: 12 місяців

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Omnigena |
| Вид насоса | Насосна станція |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 45 м |
| Пропускна здатність | 4.5 куб.м/год |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Так |
| Максимальна глибина занурення | 8 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 0 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 60 град. |
| Вага | 8.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Об'єм гідробака | 2 л |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1.1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 12 000 ₴











