Насос циркуляційний фланцевий KR GRS 40/10F (Чехія) Насос для опалення фланцевий 40 мм
8 500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення та сфера застосування:
Циркуляційні насоси фірми KR з монтажною довжиною 280 мм зі зворотними фланцями використовуються для перекачування теплоносія в системах опалення, системах теплої підлоги, водопостачання гарячою водою. Теплоносієм може бути чиста прісна вода, так і рідина з 50% вмістом гліколевих домішок. Такі насоси значно підвищують ефективність систем опалення. Насоси характеризуються малим рівнем шуму, простою та надійною конструкцією. Є гарним рішенням у квартирах, приватних будинках, дачах, сільському господарстві, складських приміщеннях, промислових приміщеннях, тваринництві.
Насосна частина:
- Корпус: алюміній та чавун з антикорозійною обробкою катафорезом та водостійким фарбуванням
- Робоче колесо: нержавіюча сталь
- Вал двигуна: нержавіюча сталь
Умови використання:
- Теплоносій: прісна вода. Можливе використання рідини із вмістом гліколю до 50% із значним погіршенням характеристик насоса.
- Ступінь забруднення: неприпустимо
- Вологість навколишнього повітря: <60%
- Температура навколишнього повітря: +5 ℃ - 40 ℃
- Температура рідини, що перекачується: +5 ℃ - 110 ℃
- Максимальний робочий тиск: 1,0 МПа (10 бар)
- Монтажна довжина: 280 мм
- Діаметр умовного проходу: 40 мм
- З'єднання: фланцеве, залежно від моделі
- Кількість режимів роботи: 1
Двигун:
- Тип двигуна: асинхронний, закритого типу, з вбудованим в обмотку термозахистом
- Статка обмотка: 100% мідь
- Клас ізоляції: F-термостійкість двигуна до 155 ℃.
- Підшипники: нержавіюча сталь
- Напруга: 1~ 220-240 В
- Частота: 50 Гц
- Клас захисту: IP 44
- Довжина кабелю: 1,3м.
- Режим роботи: тривалий
Технічні характеристики:
- Модель: GRS 40/10F
- Напруга: 220-240 В
- Діаметр умовного проходу: 40 мм
- Потужність: 0,55 кВт
- Продуктивність: 300 л/хв (18 куб/год)
- Натиск: 10 м
- Вага: 21 кг
Комплектація:
- Насос, зворотні фланці
- Кабель 1,3 м
- Інструкція
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 21 кг |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Якість води | Чистий |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 10 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Пропускна здатність | 18 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Чавун |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 500 ₴








