


Насос дренажний KR KDP-1100 PRO з поплавцем для викачування вигрібних ям колодязів
Насос дренажний KR KDP-1100 PRO (Чехія)
Призначення та сфера застосування:
Занурювальні дренажні насоси ТМ KR призначені для відкачування води з підтоплених приміщень, стічних вод, каналізаційних вод, дощової та фільтраційної води, наповнення або осушки басейнів, ванн; подача води з неглибоких колодязів, цестерн та відкритих водойм для систем поливу у сільському господарстві.
Насосна частина:
- Корпус: технополімер.
- Робоче колесо: технополімер.
- Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
- Вихідний патрубок: технополімер.
Умови використання:
- Рідина, що перекачується: чиста, менш забруднена вода.
- Ступінь забруднення: не більше 1 кг/м3
- Максимальний розмір частинок трохи більше 3 мм.
- Водневий показник (рн): 6.5 - 8.5;
- Температура води, що перекачується: + 5 °С … +35 °С
- Максимальна глибина занурення: 5 м.
Двигун:
- Тип двигуна: асинхронний із вбудованим в обмотку термозахистом.
- Статка обмотка: 100% мідь.
- Клас ізоляції: F-термостійкість двигуна до 155℃.
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50 Гц
- Клас захисту: IP 68
- Охолодження двигуна рідиною, в яку занурений.
- Режим роботи: тривалий.
- Укомплектований вимикачем поплавця.
- Довжина кабелю: 10 м.
Характеристики насоса:
- Мощность: 1.1 кВт
- Q max: 235 л/мин
- H max: 10 м
- Диаметр патрубка: 1″( 25 мм), 1 1/4″ (32 мм)
- Вес брутто: 5 кг
- Габариты упаковки, (Д×Ш×В): 460 × 340 × 385 мм

Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(066)4953602
або оформивши замовлення до нашого інтернет магазину:
https://constructortepla.com.ua/g87452781-drenazhno-fekalnye-nasosy
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 8 м |
| Пропускна здатність | 13.8 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 35 мм |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 050 ₴


